Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Arrow en NetScout sluiten EMEA-overeenkomst

26 april 2016 - 12:45ActueelSecurity & AwarenessArrow ECS NederlandECS
Annemiek Sprado
Annemiek Sprado

Distributeur Arrow Electronics en cybersecurityspecialist NetScout Systems sluiten een distributieovereenkomst voor 27 landen in de emea-regio. Arrow ECS wordt daarmee Netscouts belangrijkste value added distributeur voor de emea-regio.

Netscout introduceerde onlangs een nieuw internationaal partnerprogramma, Connect 360, voor de distributie van service assurance-oplossingen en portable tools voor netwerkanalyse en trouble shooting. Arrow Electronics is een van de Connect360-partners en is in eerste instantie van plan om een ​​reeks van productfamilies te distribueren die NetScout aan zijn portfolio heeft toegevoegd met de overname van Danaher Corporation’s Communications Business.

In 2015 nam de securityspecialist deze organisatie over waaronder Tektronix Communications, Arbor Networks en delen van Fluke Networks vallen. Arrow gaat de volgende producten van Netscout distribueren: OneTouch, Linkrunner, Linksprinter, Link-Live, Aircheck, Truview, Truview Live Airmagnet en Optiview.

Uitbreiding afzetmarkt

Arrow haalt volgens Bart van Rheenen, managing director Benelux bij Arrow ECS, een innovatieve leverancier aan boord. De organisatie beschikt over oplossingen die gerichte performance monitoring bieden over verschillende platformen. Van Rheenen: ‘Hierdoor verlopen infrastructuurimplementaties een stuk gemakkelijker. Oplossingen voor cloud computing, big data, IoT en security worden steeds belangrijker. De volgende generatie van technologieën via NetScout, zorgt ervoor dat het netwerk en de applicaties, die nodig zijn in deze ‘connected world’, blijven opereren.’

De uitbreiding van de relatie met Arrow stelt Netscout in staat om zaken te doen met veel voormalige partners. ‘Bovendien kunnen we nu gebruikmaken van Arrow’s ervaring op deze markt en ons bereik verdiepen met klanten die anders geen zouden toegang hebben tot onze oplossingen’, aldus Gary Staley, vice-president channel sales bij NetScout.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Security dreigingen 2025 in beeld

    De nieuwste inzichten uit het wereldwijde security-landschap

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Eugene Heijnen
    Security & Awareness

    AP zet druk: streng toezicht op Belastingdienst na kritiek op fiscale databanken

    online zero trust
    Data & AI

    Kort: Nederlander vertrouwt online niet meer, DSO-data moeilijk toegankelijk (en meer)

    hackers ai cybercrime
    Security & Awareness

    Trend Micro: cybercriminelen in 2026 volledig geïndustrialiseerd

    Risico, risk
    Security & Awareness

    Phishing en verouderde software vormen (nog altijd) grootste risico

    Data & AI

    Spoelstra Spreekt: Zware Jongens

    malware
    Security & Awareness

    Half miljoen malware-bedreigingen per dag

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs