Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Cloudian wordt object storage-partner Lenovo

samenwerking
13 juni 2016 - 12:53AchtergrondCloud & InfrastructuurCloudianLenovo
Annemiek Sprado
Annemiek Sprado

Hardwareleverancier Lenovo zet Cloudian HyperStore in als object storage-software binnen een nieuwe appliance. Cloudian is met deze samenwerking Lenovo’s enige object storage partner.

Lenovo stapt steeds meer uit de servermarkt en wil zich meer richten op kant-en-klare oplossingen voor moderne datacenters. De aankondiging van deze samenwerking en daarmee ook een volledig met S3 compatible appliance van Lenovo, is speciaal bedoeld voor bedrijven en managed serviceproviders die behoefte hebben aan gegevensopslag op petabyte-niveau voor toepassingen als back-ups en archivering, gegevensherstel, private en hybride clouds, en Internet of Things.

Door de samenwerking verwachten Lenovo en Cloudian de markt voor datacentertechnologie te veranderen. Daarbij ligt de focus op kostenefficiënte, schaalbare en kant-en-klaar geïntegreerde software-defined object storage. Volgens de partijen zijn bedrijven steeds meer op zoek naar storage-oplossingen die op branchestandaarden zijn gebaseerd, kant-en-klare functionaliteit bieden en internationaal worden ondersteund. ‘Zeker in een tijd waarin de datavolumes elke twee jaar verdubbelen’, aldus de leveranciers.

Software defined storage

Lenovo en Cloudian bieden met de samenwerking object storage appliances voor betaalbare en schaalbare ict-opslag. De appliance van Lenovo met Cloudian-technologie combineert hardware en software defined storage om meer flexibiliteit en eenvoudige schaalbaarheid te bieden. Volgens de leverancier draagt de oplossing ook bij aan eenvoudiger beheer en minder risico’s in het datacenter.

Volgens de samenwerkende partijen is Software defined storage een eerste vereiste voor het realiseren van onbeperkte schaalbaarheid binnen moderne datacenters. Met Cloudian HyperStore richt Lenovo zich op software-defined object storage voor bedrijven en dienstverleners in alle delen van de wereld.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Cloudian S3 storage-software in Lenovo DX8200C

    Cloudian introduceert HyperStore 6.0
    Cloud & Infrastructuur

    Cloudian komt met nieuwe versie HyperStore

    Cloud & Infrastructuur

    Cloudian haalt 41 miljoen dollar op

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs