Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Application & Data Security » Cloud Security

Microsoft Azure onderdeel cloudplatform Ingram Micro

cloud computing
22 september 2016 - 08:15ActueelCloud SecurityIngram MicroMicrosoft
Christel Dieleman
Christel Dieleman

Distributeur Ingram Micro stelt Microsoft Azure beschikbaar in Nederland via de eigen 'cloud marketplace'; een geautomatiseerd platform dat resellers toegang geeft om eenvoudig cloudoplossingen te configureren, te leveren, te beheren en te factureren voor hun eindgebruikers.

Met deze aankondiging zijn partners van Ingram Micro volgens de ict-distributeur in staat om Azure aan te bieden op een flexibel op afname gebaseerd, pay-as-you-go prijsmodel door middel van het Microsoft cloud solution provider (csp)-programma.

Microsoft Azure is een hybride cloud platform dat beschikt over een combinatie van infrastructure as a service (IaaS)- en platform as a service (PaaS)- oplossingen, die ontwikkelaars de mogelijkheid geven om snel applicaties te bouwen, te implementeren, te beheren en op en af te schalen. 

Snelle verkoop

Het cloudplatform van Ingram Micro automatiseert de dienstverlening, het beheer en de facturatie van Azure-diensten, waardoor resellers volgens de onderneming in staat zijn om Azure eenvoudig aan een breed klantenbestand te verkopen door een snelle time-to-market en het opheffen van de operationele complexiteit. Resellers kunnen hun aanbod tevens eenvoudig differentiëren door hun eigen diensten en andere Microsoft-cloud-oplossingen, waaronder Office 365, te bundelen met Azure voor grotere cross- en upsell mogelijkheden, aldus de distributeur. 

Ingram Micro is één van de grootste distributeurs van ict-producten en diensten ter wereld. Het bedrijf bestaat uit divisies voor verschillende productgroepen zoals netwerkproducten, software, pc’s en randapparatuur.

Meer over

AzureCloud ServicesInfrastructure as a ServicePlatform as a Service

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable.nl
    IT Strategy & Governance

    Ingram Micro president vertrekt

    Azure

    Microsoft wil cloud startup Cloudyn overnemen

    samenwerking
    DevOps

    Overname Ingram Micro door Chinezen is een feit

    Cloud & Infrastructure

    Microsoft biedt cloud vanuit Franse datacenters

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs