Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

‘Digitale transformatie wordt culturele norm’

25 oktober 2016 - 08:55ActueelCloud & InfrastructuurIFS
Christel Dieleman
Christel Dieleman

Volgens IFS-ceo Alistair Sorbie is de definitie van digitale transformatie het ‘opnieuw uitvinden van een organisatie met behulp van digitale technologie’. De ceo benadrukt dat IFS hier graag een grote rol in wil spelen, zo stelt hij tijdens de World Conference in Gothenburg. Daarnaast blikt Sorbie vooruit op het nieuwe IFS-product, de IoT Business Connector.

De ceo definieert vijf stappen in digitale transformatie. Allereerst is er één persoon in een bedrijf die experimenteert met technologie. In het tweede stadium gaan collega’s samenwerken en wordt er vanuit het bedrijf budget voor beschikbaar gesteld. In de derde fase zijn de samenwerkingen meer strategisch van aard, investeren bedrijven grotere bedragen in digitale transformatie en lanceren ze roadmaps om hun toekomstdoel te behalen. In de vierde fase is er een speciaal team dat zich bezighoudt met digitale transformatie en ontstaan er c-level functies voor disruptie. Tenslotte wordt digitale transformatie mainstream en volgens Sorbie ook een culturele norm.

Internet of things-product

De ceo staat ook stil bij het IoT: ‘We willen op dit gebied een veel grotere rol spelen. Op dit moment werken we onder andere samen met de Amerikaanse procesautomatiseerder ATS, maar IFS wil graag met meer bedrijven deze reis gaan maken. We hebben hiervoor een nieuw product ontwikkeld; de IoT Business Connector. Deze technologie maakt het mogelijk om dingen via internet te verbinden met IFS-applicaties.’ Het nieuwe product komt begin volgend jaar op de markt.

IFS levert bedrijfssoftware op het gebied van enterprise resource planning (erp), enterprise asset management (eam) en enterprise service management (esm). De van oorsprong Zweedse firma is een beursgenoteerde onderneming. Het bedrijf is opgericht in 1983 en heeft zo’n 2800 medewerkers. In 2015 behaalde IFS een omzet van 320 miljoen euro.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    De CX-transformatie van Carglass met Genesys: mensen, data en journeys verbinden
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    PATS: drones als ongediertebestrijding (PATS Drones en KPN IoT)
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    IGV Fieldlab SAIL: een digitaal veiligheidsnet voor SAIL 2025 (Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland en KPN IoT)
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    Versnellen beroertezorg met slimme StrokePointer in de ambulance (TrianecT, KPN IoT en Amsterdam UMC)
    Pijl naar rechts icoon

    Philips

    IWISH: AI‑gestuurde workflowoptimalisatie voor efficiëntere zorgprocessen (Philips Medical Systems BV, Almende BV, TU Delft, Leids Universitair Medisch Centrum, Philips Electronics Nederland BV, Syntho, Barco N.V., Workforce Optimizer, ARD Group, CONSULTECH DANIŞMANLIK A.Ş., MIA Teknoloji en Özel Bandırma Royal Hastanesi ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    EuroNAS als alternatief voor VMware

    Overheid

    Hoe realiseer ik een soevereine in­for­ma­tie­huis­hou­ding? (Deel 2)

    Data & AI

    Benelux-consortium brengt soeverein ai-platform

    Cloud & Infrastructuur

    Nederland laat Arctische zeekabel lopen

    Cloud & Infrastructuur

    Contract NS en DXC grootste van eerste kwartaal 2026

    Cloud & Infrastructuur

    Energie‑intensieve industrie gevaarlijk afhankelijk van Amerikaanse clouds

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs