Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Certificaat

Sana benoemt HSO tot Gold Partner

04 januari 2017 - 12:32ActueelCloud & InfrastructuurHSOMicrosoftSana Commerce
Christel Dieleman
Christel Dieleman

Het Veenendaalse HSO, leverancier van crm- en erp-oplossingen van Microsoft, is door de Rotterdamse e-commercespecialist Sana Commerce benoemd tot Sana Gold Partner. Het is de hoogste status binnen het partnerprogramma.

Sana Commerce reikt de status van Gold Partner uit aan partners op basis van hun expertise, het salesvolume en de marketingactiviteiten om de verkoop van Sana Commerce te stimuleren. Ruben Mink, salesmanager Nederland bij Sana Commerce, over de samenwerking. ‘HSO is al jaren een Sana partner. Naast het leveren van e-commerce aan klanten met een bestaand Dynamics erp-systeem, hebben we ons partnerschap in 2016 verder uitgebreid door bedrijven te helpen met de implementatie van een compleet nieuwe infrastructuur.’

Microsoft Dynamics

Sinds 1989 is HSO actief als Microsoft Solution Integrator en uitgegroeid tot een it-bedrijf met meer dan 550 medewerkers en vestigingen in Europa, Noord-Amerika en Azië. Het Veenendaalse bedrijf ondersteunt lokale en internationale bedrijven in de retail, groothandel, industrie en (technische) dienstverlening met digitale technologie. HSO verzorgt de implementatie, optimalisatie en het beheer van cloud-oplossing Microsoft Dynamics 365.

Sana is een gecertificeerde Microsoft Dynamics en SAP partner. Met een e-commerce oplossing die integreert met de erp-systemen van Microsoft Dynamics (Nav, AX & GP) en SAP (ECC en Business One), helpt Sana Commerce leveranciers, fabrikanten en groothandels wereldwijd om efficiënter te verkopen, betere klantenservice te bieden en hun omzet te verhogen. In totaal draaien meer dan twaalfhonderd webshops wereldwijd op Sana. Onder hen een aantal bekende namen in binnen- en buitenland zoals Basiq Dental, WP Performance en Pelican Rouge.

Meer over

Microsoft Dynamics

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    E-commerce
    ActueelInnovatie & Transformatie

    HSO integreert Sana-oplossing voor webshop Auping

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs