Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Magazijn

Agro Merchants kiest Zetes als Europese partner

20 juni 2017 - 12:49ActueelLogistiekZetes
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Belgische Zetes gaat supply chain-oplossingen leveren voor alle Europese bedrijven van de Nederlandse Agro Merchants Group. De specialist in temperatuurgecontroleerde logistiek is aan een Europees groeiparcours bezig.

Agro Merchants Group is in 2013 opgericht en daarna uitgebouwd tot een wereldwijd netwerk van bedrijven, gespecialiseerd in vrieshuizen en complementaire logistieke dienstverlening. Wereldwijd heeft de groep inmiddels ruim 7,5 miljoen vierkante meter aan magazijnen en distributiecentra en meer dan zesduizend vaste medewerkers. Het Europese hoofdkantoor is gevestigd in Barneveld. 

Om de snelle groei beter centraal te managen, gaat Agro al haar bedrijven met elkaar integreren en meer automatiseren. Een van de redenen waarom Zetes de opdracht kreeg toegewezen, is omdat ze op Europees niveau logistieke oplossingen leveren en zowel de operaties ondersteunen als helpen te optimaliseren.

Zetes gaat als eerste project mobiele computers van Zebra en een mobile device management-oplossing leveren, met ondersteuning via de Zetes TotalCare-service. Agro Merchants kan zo de beschikbaarheid van hun logistieke apparatuur verhogen, waardoor ze tijd en geld besparen en informatie vanuit de operaties sneller en beter beschikbaar is. Dat moet de verdere optimalisatie van hun processen en de inzetbaarheid van resources verbeteren.

‘De wereldwijde foodmarkt verandert snel’, zegt Gerbrand Goede, verantwoordelijk voor client integration & operational improvement bij Agro. ‘Enerzijds worden spelers in de supply chain groter, met een toenemende internationale dienstverlening. Anderzijds zien wij de fysieke bewegingen van voedselproducten internationaler en multi-continentaal worden. Beide trends vragen om een integratieslag van onze diensten en bedrijven wereldwijd, waarmee wij uiteindelijk een compleet geïntegreerd antwoord bieden op internationale schaal.’

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Circulariteit is pure noodzaak in de IT

    Circulaire IT-oplossingen zoals kostenbesparing, lagere CO2-uitstoot en een vermindering van e-waste. Door hergebruik en recycling van apparatuur kunnen organisaties zowel hun milieueffecten verlagen als hun bedrijfsresultaten verbeteren.

    Computable.nl

    Hoe digitalisering bijdraagt aan een duurzame toekomst

    De combinatie van digitalisering en verduurzaming biedt bedrijven in food, industrie en groothandel enorme kansen voor de toekomst.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Zetes komt in handen van Panasonic

    Thuislevering pakje pakket koerier e-commerce
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Retailers niet klaar voor nieuwe leveringsvormen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs