Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Information Builders levert BI-oplossing Plainwater

Analytics
26 juni 2017 - 09:43ActueelData & AIBusiness ObjectsInformation BuildersMicrosoftSAP
Christel Dieleman
Christel Dieleman

Information Builders heeft de business intelligence (bi)-oplossing van de Haagse startup Plainwater toegevoegd aan het Information Builders Analytics Accelerator-programma. Dit modulaire programma maakt volgens de in Amstelveen gevestigde leverancier gerichte oplossingen voor bedrijven mogelijk.

Tiemen van der Tuijn, partner bij Plainwater: ‘We zien bij klanten een groeiende behoefte aan een compleet, betrouwbaar inzicht op basis van gecombineerde data uit alle onderdelen van de organisatie. Met het Information Builders-platform kunnen we onze klanten snel en gericht helpen. Dat is mogelijk zonder elke keer opnieuw alle onderdelen te hoeven bouwen of het complete systeemlandschap overhoop te halen. Door de modulaire opbouw van Information Builders gebruiken we precies wat we nodig hebben om data te visualiseren, te integreren en te beheren.’

Analyse data-assets

Martijn Möllmann, senior partnermanager EMEA bij Information Builders: ‘De toetreding van Plainwater aan het Information Builders Analytics Accelerator-programma verbreedt de mogelijkheden om onze oplossingen te leveren aan een scala van nieuwe klanten. Elk bedrijf, ongeacht omvang, moet in staat zijn bestaande data-assets te analyseren, zodat het beter geïnformeerde beslissingen kan nemen.’

Information Buillders biedt softwareoplossingen voor business intelligence en analytics. Het bedrijf, in 1975 opgericht, heeft naast het hoofdkantoor in New York vestigingen over de gehele wereld. In Nederland heeft de leverancier een kantoor in Amstelveen.

Het in Den Haag gevestigde Plainwater adviseert bedrijven rondom architectuur, datawarehousing, rapportages en dashboards. Het bedrijf gebruikt hierbij SAP Netweaver, het Information Builders-platform en Microsoft BI, aangevuld met Business Objects-reporting tools. De onderneming is opgericht in 2015.

Meer over

Business IntelligenceDiensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Trek AI uit de experimenteerfase

    Een gids over AI als strategisch instrument en op welke manier je écht waarde toevoegt aan je organisatie.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Een echte geïntegreerde AI oplossing

    Efficiëntie door een geïntegreerde AI oplossing met Mobile XL Mobile XL helpt organisaties bij het toepassen van AI binnen hun...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ai-agent hacker
    Security & Awareness

    Ai-agent: de nieuwe geheim agent

    Innovatie & Transformatie

    EZ ondersteunt 11 onderzoeksprojecten met 105 miljoen euro

    progress process overname
    Data & AI

    Kort: Rvb en Wibra moderniseren, overname ai-analist door Wolters Kluwer (en meer)

    OpenAI gat in hand
    Data & AI

    Is OpenAI het gat in Microsofts hand?

    Innovatie & Transformatie

    IFS toont kracht van industriële ai met partnerschappen en praktijkcases

    Data & AI

    Van angst naar adoptie: zo krijg je medewerkers mee met ai

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs