Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Chris Obdam

Betty Blocks-ceo: Succes dankzij vriendengroep

04 oktober 2017 - 08:48AchtergrondCarrièreBetty BlocksComputable

Betty Blocks timmert inmiddels vijftien jaar aan de weg. En niet zonder succes, want het bedrijf groeide vorige jaar 200 procent en ook internationaal gaat het hard. Ceo Chris Obdam schrijft het succes toe aan zijn medewerkers, die voor hem voelen als een vriendengroep. Met het succes wist Obdam wel een nominatie in de wacht te slepen voor de Computable Awards 2017 in de categorie CEO van het Jaar.

In onderstaande video vlogt Chris Obdam vanuit het kantoor in Obdam. De nominatie voor de Computable Awards 2017 ziet hij als een waardering voor vijftien jaar hard werken. ‘Dat doen wij hier met een fantastisch team, dat ook nog eens erg jong is. De gemiddelde leeftijd is namelijk 27. Ik probeer deze mensen te inspireren, motiveren en soms ook te corrigeren. Dat doe ik in goede maar ook in slechte tijden. Het voelt daarom als een vriendengroep.’

De jury van de Computable Awards 2017 heeft de genomineerden in de categorie CEO van het Jaar gevraagd om in een korte video hun nominatie toe te lichten. Onder andere op basis van het videomateriaal zal de jury in deze categorie percentages gaan verdelen over de genomineerden. De winnaar wordt bepaald op basis van juryoordeel en publieksstemming en wordt op 31 oktober 2017 bekend gemaakt tijdens de Computable Awards 2017. Bekijk daarom ook de volgende video:

Computable Awards 2017: Chris Obdam (Betty Blocks)

Stemmen Computable Awards 2017

Personen die nog hun stem willen uitbrengen voor de Computable Awards 2017 moeten opschieten, want tot en met 8 oktober 2017 kan er gestemd worden op de genomineerden van de Computable Awards 2017.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Jeanine van der Vlist
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eurofiber-ceo roemt vrijheid en flexibiliteit

    Hartger Ruijs
    AchtergrondCarrière

    Computest creëert variatie in interne teams

    Hassan Tagi
    AchtergrondCarrière

    ItaQ-ceo Hassan Tagi: Soms moet je nee zeggen

    Michiel Schipperus
    AchtergrondCarrière

    Sana Commerce-ceo is trots op internationalisering

    AchtergrondCarrière

    Bas de Reus maakt medewerkers trots op Fujitsu

    Rob Idink
    AchtergrondCarrière

    Rob Idink trots op transformatie naar HP Inc.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs