Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Carerix in handen van Frans Pixid

Overname handen schudden
20 april 2018 - 12:30ActueelSoftware & DevelopmentCarerix
Suzanne Martens
Suzanne Martens

De Rotterdamse leverancier van recruitmentoplossingen Carerix komt in handen van Pixid. Dat is een Franse leverancier van workforce management. Via de overname wil het bedrijf zijn expertise verbreden en zijn portfolio voor recruitment-, staffing- en uitzendbranche versterken. Dit met het doel om de Benelux te betreden. De naam Carerix blijft bestaan en het huidige management blijft actief vanuit het Rotterdamse kantoor. Er zijn geen financiële details bekendgemaakt.

Carerix is een SaaS-leverancier van recruitment- en detacheringssystemen voor personeelsintermediairs. De firma, opgericht in 2003, is sinds de zomer van vorig jaar gevestigd in Rotterdam Airport en heeft zeventig medewerkers in dienst. Zij bedienen zo’n 270 klanten verspreid over zeventien landen. In Nederland heeft het onder meer Randstad, USG, Adecco, DPA en Manpower als klant. In België rekent het T-groep, Talentus en Randstad België tot zijn klantenbestand. Het bedrijf heeft ook een ontwikkellocatie in Kiev. 

Pixid, opgericht in 2004, biedt mkb’ers en grootbedrijven een SaaS-applicatie voor het beheer van tijdelijke werknemers. Het bedrijf is actief in Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk (door de overname van The Internet Corporation in 2017) en Duitsland. Via de overname van de Nederlandse branchegenoot wil Pixid zijn aanwezigheid uitbreiden naar de Benelux-regio. Carerix krijgt op zijn beurt de mogelijkheid om internationaal te groeien en om het productportfolio verder uit te breiden.

‘Door de customer relationship management (crm)- en applicant tracking system (ats)-functies van Carerix te combineren met de vendor management systeem (vms)-capaciteit van Pixid, wordt de strategie verder uitgebouwd om het proces tussen kandidaten/freelancers, intermediairs en corporate organisaties samen te brengen,’ vertelt Etienne Colella, president bij Pixid. ‘Wij verwachten een productsynergie die voor beide klantengroepen van meerwaarde is.’

Partnerprogramma

Naast de internationale groeiambities en het complementaire productaanbod, was Pixid geïnteresseerd in het partnerprogramma van Carerix. Dit programma moet bijdragen aan een ecosysteem met partneroplossingen geïntegreerd in het Carerix-platform. Pixid stelt dat dit klanten helpt om hun (tijdelijke) werknemers efficiënt te beheren via dit platform. De partijen gaan samen het partnernetwerk uitbouwen.

Carerix beschikt over diverse technologie- en implementatiepartners en (value added) resellers, waaronder Intradata, Tritel, Joboti, Textkernel, HRMforce, HRlinkIT, MVD management en Sollicity. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    pand Carerix
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Carerix verhuist naar kantoor Rotterdam Airport

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Carerix breidt partnernetwerk uit met Mondago

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs