Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Inframotion sluit overeenkomst met Komprise

01 augustus 2018 - 13:04ActueelData & AI
Zamire Willems
Zamire Willems

De in Wassenaar gevestigde it-distributeur Inframotion heeft een leveringsovereenkomst getekend met het Amerikaanse Komprise, specialist in intelligent gegevensbeheer.

Volgens de distributeur wijst onderzoek uit dat meer dan 60 procent van de zakelijke data al minstens twee jaar niet meer wordt gebruikt en onnodig, dure opslagruimte in beslag neemt. Iets dat door de groeiende hoeveelheid data alleen maar complexer wordt.

Snelle analyse

De oplossing van Komprise zou snelheid, efficiency en een korte terugverdientijd garanderen, naast dat deze technologieneutraal en compatibel zou zijn met grote opslagmedia die op het netwerk zijn aangesloten. Een zogeheten network-attached storage (nas) analyseert complexe datasets binnen vijftien minuten na implementatie en toont volledige informatie over het datagebruik binnen de organisatie. Gebruikers kunnen met behulp van een speciale ‘analytics engine’ een gedetailleerde schatting maken van toekomstig datagebruik op basis van patronen die tot vijftien jaar teruggaan. Iets dat het mogelijk maakt om effectieve capaciteitsplannen en return on investment (roi)-overzichten op te stellen.

Scheiden van data

Bedrijfskritische informatie die meteen beschikbaar moet zijn, wordt op de network-attached storage  gehouden en data die al geruime tijd niet meer is opgevraagd, wordt op goedkopere storagemedia geplaatst en bewaard. Een bedrijf kan op deze manier nog steeds aan de wettelijke bewaarregels voldoen, zonder dat daar hoge kosten tegenover staan. Komprise is naar eigen zeggen geschikt voor it-dienstverleners in bijvoorbeeld netwerk monitoring of netwerkbeveiliging, zogenoemde managed service providers, als ook organisaties met eigen cloudomgevingen.

Meer over

DienstenStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Surf: gebruik Copilot kan, maar wees voorzichtig

    ActueelData & AI

    Kort: ai op universiteit nu riskeert onoplosbare problemen later (en meer)

    AchtergrondData & AI

    Intelligentie op de plek waar het ontstaat

    ActueelData & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    OpinieData & AI

    Van uitvoerder naar regisseur: hoe ai werk en talent samenbrengt

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs