Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek » Workplace Platforms » Digital Workplace

Spoelstra spreekt: De rek is eruit

01 augustus 2018 - 07:17OpinieDigital Workplace
Jacob Spoelstra
Jacob Spoelstra

De groei van het aantal smartphones staat stil. De rek is eruit, volgens Samsung die van de week teleurstellende cijfers presenteerde. Ze hebben te veel last van de Chinezen die alles veel goedkoper nabouwen.

Ik denk dat we er vooral achter komen dat duurder niet persé beter is. En daarbij, alles wat je op een smartphone wil, kan nu. We hoeven niet een nog betere camera. Die Huawei telefoon van mijn dochter maakt inmiddels betere foto’s dan de Nasa. Terwijl wij ons van de week verbaasden over een rode maan heeft mijn dochter water ontdekt op Mars. Ze wil er volgend weekend met een paar vriendinnen naar toe. Of ik haar even kan brengen.

Nieuwe emoji

De toegevoegde waarde is niet meer wat je er mee kan maar wat erop je smartphone staat. Apple kondigde twee weken terug aan dat het met nieuwe emoji komt. Dat was een serieus nieuwsbericht! Het stond onder het bericht dat Noord-Korea nog steeds bezig is om nucleaire wapens te ontwikkelen. Of ja ontwikkelen? Waarschijnlijk bouwen ze ze na en nog veel goedkoper ook. Amerika is op nucleair gebied net als Apple en Samsung uitontwikkeld. Ze hebben alle functionaliteit die ze nodig hebben. Schijnt dat ze nu een bom ontwikkelen met een smiley erop. Zo’n lachebekje met een traantje.  

Ik heb het wel vaker gezegd, het wordt tijd voor een nieuw device. De smartwatch en de smartglasses zijn nog niet het succes wat we ervan gehoopt hadden, maar dat kan nog komen. Misschien is de volgende stap wel helemaal geen device. Er wordt gewoon een chip achter je ogen geïmplementeerd. Een beetje geheugen erbij prikken zou voor veel personen geen kwaad kunnen. Ik denk wel dat je dan een goede firewall en virusscanner nodig hebt. Voor je het weet praat je Russisch of nog erger Koreaans. 

Meer over

Smartphones

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Spoelstra spreekt: Hitteplan voor it’ers

    Carrière

    Spoelstra spreekt: Uitverkoren generatie

    Cloud & Infrastructure

    Spoelstra spreekt: Geen nieuws

    Operating Systems

    Spoelstra spreekt: Ontelbaar plus één

    IT Strategy & Governance

    Spoelstra spreekt: Algoritme discrimineert

    Enterprise Software

    Spoelstra spreekt: Niet bij te houden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs