Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » Operating Models » Agile

De Agile Testers starten Belgisch kantoor

België en Nederland
14 januari 2019 - 15:15ActueelAgile
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Nederlandse De Agile Testers, zoals de naam laat vermoeden gespecialiseerd in agile testing binnen softwareontwikkeling, heeft een Belgische vestiging geopend in Gent. Patrick Van Enkhuijzen zal de Belgische tak leiden.

De Agile Testers waren al geruime tijd op de Belgische markt aanwezig door het kennismaken met de (zakelijke) cultuur, het opbouwen van een relatienetwerk, het verkennen van recruteringsmogelijkheden en het uitvoeren van opdrachten bij multinationals. De aanwezigheid wordt nu concreet gemaakt door de oprichting van een eigen vennootschap.

Aan het hoofd daarvan komt Patrick Van Enkhuijzen te staan. ‘De cultuur die we in Nederland hebben gecreëerd wil ik doorzetten in België’, zegt hij. ‘We zijn een informeel bedrijf dat altijd kijkt naar de kwaliteiten van de eigen medewerkers in relatie tot wat klanten van ons vragen. Wij hebben geconstateerd dat het niveau van Agile-testen verschilt van klant tot klant. Dat is in België niet anders dan in Nederland. De aanpak die wij in Nederland hanteren helpt bedrijven om stappen vooruit te maken in Agile testen, ongeacht het niveau waar ze zich bevinden. Met deze aanpak willen we ook in de Belgische markt het verschil gaan maken.’

De Agile Testers werd drie jaar geleden opgericht door Carlo van Driel en Theo Janssen. Janssen is verantwoordelijk voor de commercie binnen het bedrijf: ‘Wij mikken op de bovenkant van de Agile-testmarkt om klanten zo goed mogelijk te kunnen helpen met testvraagstukken’, zegt hij. ‘Dat kan alleen door een marketingstrategie te kiezen die gericht is op de lokale klantcultuur.’

Het bedrijf geeft ook aan dat er vanuit Duitsland interesse is in hun dienstverlening. ‘We zullen zien wat de toekomst brengt’, zegt Van Driel. ‘Langetermijn plannen maken wij niet bij De Agile Testers. Dat is niet Agile’.

Meer over

AgileSoftware testing

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    OT Infrastructure

    OT-patchmanagement herzien: beheersing...

    Kwetsbaarheden in software en firmware zijn onvermijdelijk, ook binnen OT-omgevingen. De manier waarop organisaties hiermee omgaan, bepaalt echter of die kwetsbaarheden daadwerkelijk leiden tot verhoogd risico.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Reporting 2019: mobiel, customisable en agile

    puzzel
    Agile

    DevOps is onmisbaar bij Agile werken

    Carrière

    Agile is meer dan een hype

    agile
    Agile

    Agile team, leer denken vanuit de klant

    innovatie
    Agile

    Agile maakt software-ontwikkeling menselijker

    agile
    Agile

    De Agile Bubbel

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs