Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

PCI Nederland neemt Printec over

05 februari 2019 - 14:25ActueelCloud & InfrastructuurPCI
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Leverancier van ict- en documentdiensten PCI Nederland neemt de ict-, voip- en documentdiensten van branchegenoot Printec over. Door die overname vergroot PCI de klantenkring in Noord- en Zuid-Holland. De overname past in een serie overnames waardoor het bedrijf wil groeien in de Nederlandse markt.

Het gaat om de overname van de activiteiten van de print- en ict-tak. De kantoormeubelentak van Printec blijft onderdeel van moederbedrijf Witteveen. Bij de overgenomen activiteiten van het bedrijf uit Velserbroek, dat verder gaat onder de vlag van PCI uit Lijnden, werken 25 mensen. Bij PCI Nederland werkt 350 man verspreid over het hoofdkantoor in Lijnden en regiokantoren.

Van de overname zijn geen financiële details bekendgemaakt. ‘Naast de consolidatie in print, worden er met de overname ict- en voip-diensten aan het portfolio toegevoegd’, schrijft PCI in een persbericht. Navraag leert dat het gaat om het portfolio van gnTel.

Volgens Printec kunnen klanten blijven rekenen op de service die ze gewend zijn en krijgen ze toegang tot het PCI-portfolio. De directeur van Printec, Vincent Klopper, is overtuigd dat de overname de kans biedt om mee te gaan in de groei en ontwikkeling van PCI. PCI nam eerder onder meer Tarq Information Technology en twee Ricoh Document Centers over.

Cloud

Volgens Bas Kamphuis, directeur van PCI Nederland, past de overname van Printec uitstekend in de groeistrategie van zijn bedrijf. ‘Ik keek al langer naar groei in met name Zuid- en Noord-Holland. Printec heeft hier stevig voet aan de grond en een prachtige portefeuille.’ Daarmee doelt hij op het aanbod van  ict-, print-, voip-, en av-diensten en werkomgevingen die als clouddienst worden geleverd.

Meer over

ConsolidatieDienstenOvernameVoIP

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Philips

    IWISH: AI‑gestuurde workflowoptimalisatie voor efficiëntere zorgprocessen (Philips Medical Systems BV, Almende BV, TU Delft, Leids Universitair Medisch Centrum, Philips Electronics Nederland BV, Syntho, Barco N.V., Workforce Optimizer, ARD Group, CONSULTECH DANIŞMANLIK A.Ş., MIA Teknoloji en Özel Bandırma Royal Hastanesi ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.)
    Pijl naar rechts icoon

    Awareways

    Van awareness naar gedrag: mensgerichte cyber resilience in de praktijk
    Pijl naar rechts icoon

    Joris Zorg, HOB ICT en Cisco

    Het netwerk als sensor: De digitale transformatie van Joris Zorg (Joris Zorg, HOB ICT en Cisco)
    Pijl naar rechts icoon

    Wuunder

    Van checkout naar impact: Wuunder maakt duurzaam bezorgen de standaard
    Pijl naar rechts icoon

    Philips Medical Systems Nederland B.V.

    SIGNET maakt complexe medische procedures gepersonaliseerd en efficiënter (Philips Medical Systems Nederland B.V., Amsterdam UMC, Brain Science Tools BV, Braincarata BV, LifeTec Group BV, Machnet Medical Robotics BV, Philips Eletronics Nederland B.V., UMC Utrecht, Imeka, Modus Medical Devices Inc., Adas3D Medical SL, Galgo Medical SL en Imricor Medical Systems Inc.)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overname handen schudden
    Cloud & Infrastructuur

    PCI neemt clouddienstverlener Tarq over

    PCI levert cloudinfrastructuur aan Ajax
    Cloud & Infrastructuur

    PCI levert cloudinfrastructuur aan Ajax

    Cloud & Infrastructuur

    PCI Nederland levert HP-printers aan Ajax

    samenwerking
    Data & AI

    PCI Nederland lijft Bouman KantoorTotaal in

    Overname handen schudden
    Data & AI

    PCI Nederland neemt CB Groep over

    deal
    Innovatie & Transformatie

    PCI koopt ict-activiteiten van Rosenboom

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs