Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure

Ingenico verwerkt betalingen van Opngo

parkeergarage parkeerplaats
30 april 2019 - 15:25ActueelCloud & Infrastructure
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Ingenico Group, specialist in geïntegreerde betalingsoplossingen, gaat samenwerken met Opngo, naar eigen zeggen 's werelds eerste universele mobiele parkeerapp. Daarmee kunnen automobilisten in en uit parkings rijden zonder parkeerticket. Opngo werd in 2015 ontwikkeld binnen de Indigo Group.

Met Opngo vinden automobilisten een parking bij hen in de buurt, en kunnen ze betalen voor parkeren op straat. De app stelt gebruikers in staat parkings in en uit te rijden zonder parkeerticket. In plaats daarvan kunnen bestuurders eenvoudige online betalen, waarna ze direct per e-mail een rekening ontvangen.

Opngo is momenteel beschikbaar voor meer dan driehonderdduizend parkeerplekken (zowel in parkeergarages als op straat) in tweehonderd steden in België, Luxemburg, Frankrijk en Spanje. In België zijn dat Mechelen, Brussel (Zaventem en Elsene) en Charleroi.

Indigo zal voor Opngo het betalingsverkeer verwerken en gebruikers toelaten hun credit- of debetkaart toe te voegen aan de app. Op die manier worden bedragen automatisch afgeschreven zodra ze een parking in- en uitrijden.

‘We zijn blij dat we Opngo van opstart tot internationale groei kunnen ondersteunen’, zegt Benoit Boudier, algemeen directeur SMB Online Europe, Ingenico ePayments. ‘De alles-in-een digitale parkeerhulp bedient al talloze gebruikers. Bij Ingenico zorgen we ervoor dat steden verder kunnen transformeren dankzij wijdverspreid gebruik van dit soort applicaties.’

Ingenico werkt al sinds de lancering samen met de slimme parkeerapp en is nu een partner in de internationale ontwikkeling van het bedrijf, door het gebruik van de app in het buitenland mogelijk te maken. In 2018 schreven zich meer dan driehonderdduizend nieuwe klanten in voor Opngo, goed voor een groei van 265 procent in een jaar.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Ingenico-chatbot spreekt gewone mensentaal

    Programming

    Ingenico Connect op de markt gebracht

    abdij bier abdijbier paters
    Digital Transformation

    Abdijbroeders gaan aan de ict

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs