Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

TWS koopt Vevida om positie in Noord-NL te versterken

11 september 2020 - 09:093 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurTotal Webhosting Solutions
Christel Dieleman
Christel Dieleman

Total Webhosting Solutions (TWS) doet opnieuw een overname. Dit keer is het hostingprovider Vevida uit Groningen die ingelijfd wordt. TWS koppelt de nieuwe aankoop met SoHosted uit Drachten om zo de positie in Noord-Nederland te versterken. Het overnamebedrag is niet bekendgemaakt.

Met de ineenvlechting worden volgens TWS de benodigde schaalvoordelen gerealiseerd, alsook de mogelijkheid tot verdere productdiversificatie met name voor mkb-ondernemingen. Jan Vlastuin, directeur van Vevida, noemt het na 23 jaar tijd voor de volgende stap. Hij geeft aan dat de webhostingmarkt zich in een rap tempo ontwikkelt en dat aansluiting bij een grotere strategische speler volgens hem nodig was om ook ook in de toekomst een competitief domein- en hostingpakket aan te kunnen bieden. ‘We zien dat er een consolidatie gaande is en ik kan het bedrijf nu overdragen aan een partij die de dienstverlening verder kan uitbreiden en uitbouwen. Samen met SoHosted kan Vevida ook in de toekomst de service en performance blijven ontwikkelen en verbeteren.’

René de Haas, ceo van SoHosted, spreekt over een goede klik met zowel de bedrijfscultuur van Vevida als de klantenbasis en onderliggende technische systemen die Vevida in gebruik heeft. ‘Wij zien sterke overeenkomsten met Vevida en grijpen deze kans daarom graag aan om onze opgedane kennis toe te passen op dit nieuwe lid binnen de TWS-familie. Daarnaast kunnen we nu samen als grootste hostingprovider van Noord-Nederland nog beter de lokale markt bedienen.’

TWS bouwt in sneltreinvaart aan webhostingportefeuille

Strikwerda Investments, het investeringsbedrijf van de Friese multimiljonair Rinse Strikwerda, bouwt sinds een paar jaar via overnames een webhostingportfolio op onder de paraplu Total Webhosting Solutions (TWS). Het bedrijf is volop op overnamepad. Zo nam vorige maand TWS-onderdeel Versio uit Zwolle de Nederlandse webhosting provider QDC uit Leidschendam over en deed het een week later een overname in Spanje, wat de vierder was voor het bedrijf. Eerder voegde het bedrijf IPS toe aan zijn portfolio en deze zomer werden ook Skyberate en MageHost ingelijfd. Vorig jaar nam het Argeweb van KPN over en kocht het Axarnet, een Spaanse leverancier van web- en cloudhosting. In het portfolio bevinden zich daarnaast bedrijven als Yourhosting, Versio, PC Extreme, Realhosting, De Heeg, Savvii, Provider, Neostrada en Reviced Cloud Services.

Naast TWS kent Strikwerda Investments het vehikel Total Specific Hosting (TSH), waaronder partijen als Vancis en NEH vallen. Deze bedienen met een groter web- en cloudhostingportfolio de grotere bedrijven met managed sourcing-diensten. TWS richt zich op kleinere bedrijven met webhosting- en domeinregistratiediensten.

Meer over

HostingISP

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    TWS doet vierde overname in Spanje

    ActueelCloud & Infrastructuur

    TWS-onderdeel Versio lijft QDC in

    ActueelCloud & Infrastructuur

    TWS lijft Skyberate en MageHost in

    samenwerking
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TWS-onderdeel PCextreme koopt Flexwebhosting

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Total Webhosting Solutions expandeert in Frankrijk

    Handen
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Ook De Hosting Makelaar in handen van TWS

    Eén reactie op “TWS koopt Vevida om positie in Noord-NL te versterken”

    1. Ron Tuijnman schreef:
      11 september 2020 om 14:51

      Oei… Ben al jaren een uitermate tevreden relatie van VEVIDA. Geweldige helpdesk, geen geklooi met tickets die je ‘in moet schieten’, gewoon een deskundige helpdeskmedewerker aan de lijn die je direct met je problemen helpt. Ik hoop nu maar dat dit ook onder het nieuwe bewind zo blijft, anders moet ik weer opnieuw op zoek naar een nieuw provider. Heb dat eerder al met ICMC meegemaakt toen dat werd overgenomen door een partij die de dienstverlening volledig stripte…

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs