Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

DUO Den Haag besteedt inhuurcontract aan

Contract ondertekenen
08 december 2020 - 10:30ActueelCloud & InfrastructuurCimsolutionsDienst Uitvoering OnderwijsItaqLinkitMinisterie van FinancienMinisterie van Onderwijs, Cultuur en WetenschapMinisterie van Sociale Zaken en WerkgelegenheidOrdinaSogetiVKA
Alfred Monterie
Alfred Monterie

De Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) heeft ook voor zijn kantoor in Den Haag de partijen gekozen voor externe ict-inhuur. HeadFirst (samen met onderaannemer Atos), Linkit, Ordina, Cimsolutions (in samenwerking met VKA en SLTN), Sogeti en ItaQ vielen in de prijzen.

De laatstgenoemde drie organisaties hebben onlangs ook een raamcontract gekregen voor de ondersteuning van werk bij de hoofdvestiging van DUO in Groningen.  

De kantoren van DUO in de Randstad huren it’ers in via een apart en kleiner contract. Meer dan twintig partijen dongen mee naar de opdracht. Het contract omvat het werven, selecteren en contracteren van externe it-professionals. De totale opdrachtwaarde bedraagt een ruime 56 miljoen euro over een looptijd van vier jaar.

DUO heeft meerdere petten op. Voor het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid doet de dienst de uitvoering van de Wet inburgering. Voor het ministerie van Financiën verzorgt DUO de examinering van professionals in het kader van de Wet financieel toezicht (Wft). Maar de nauwste band heeft het met Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW). Hoofdverantwoordelijkheid daar is studenten maandelijks voorzien van hun studiegeld.  

Om zijn kernprocessen te ondersteunen, maakt DUO gebruik van een omvangrijke it-infrastructuur. Samen met it-partners houdt de dienst het it-landschap en de tientallen applicaties in de lucht, en wordt er continu gesleuteld aan verbeteringen. De komende vier jaar worden deze werkzaamheden ondersteund door de genoemde zes it-bureaus. De raamovereenkomst gaat in op 1 januari.  

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelOverheid

    Wisseling van de wacht bij DUO-leveranciers

    Werkplek
    ActueelOverheid

    Vertraging migratie ict OCW naar DUO kost 4 miljoen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs