Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Dynatos focust op Scandinavië met aankoop Entiq

Scandinavië
26 mei 2021 - 09:53ActueelFinanciële dienstverleningCronos
Suzanne Martens
Suzanne Martens

Dynatos, onderdeel van de Belgische Cronos Group, neemt Entiq over. Dat Noorse bedrijf gaat verder als Dynatos en wordt onderdeel van de regio Dynatos Nordics. Zij werken samen met de bestaande dochteronderneming in Denemarken.

Entiq voorziet lokale en internationale bedrijven van automatiseringsoplossingen voor financiële processen. De focus ligt op Kofax- en ReadSoft-technologie. Dynatos is op zijn beurt gespecialiseerd in SAP. Dit is van toegevoegde waarde voor de Entiq-klanten, omdat veel van hen nog niet het meeste uit hun SAP-systeem halen. Het team van Entiq wordt onderdeel van Dynatos Noorwegen. Die tak staat onder leiding van Vlad Alexandru Stoian.

‘Met een nieuwe dochteronderneming kunnen we onze klanten in Scandinavië beter van dienst zijn. Daarnaast stelt het ons in staat om ons bredere oplossingsportfolio op de markt te brengen’, vertelt Dynatos-directeur Gert-Jan de Vries. ‘Door de overname van Entiq bedienen we in totaal meer dan 350 klanten en partners in Scandinavië. We merken dat de regio Nordics vooroploopt in digitale transformatie, onze klanten en partners zijn op zoek naar de volgende stap in de automatisering van financiële processen en hebben een hoge acceptatie van cloud-oplossingen.’

Dynatos, opgericht in 2010, is onderdeel van de Cronos Groep. Het bedrijf is ontstaan vanuit het Oracle-cluster binnen de Cronos Groep en heeft sinds de start een ononderbroken groei gekend. Begin 2016 is een tweede vestiging in Nederland geopend, waarbij een team zich bij Dynatos heeft aangesloten. Daarna zijn opvolgend vestigingen geopend in Spanje, Polen, Denemarken en Duitsland. De organisatie bedient ruim zevenhonderd internationale klanten.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Hoe krijgen we weer grip op cloud-kosten?

    De enorme toename van public cloud gebruik binnen organisaties zorgt voor uitdagingen in de relatie tussen IT en Finance. Samen zijn ze de grip op de cloud-kosten kwijtgeraakt.

    Computable.nl

    Cybercrime Trendrapport 2024

    Een uitgebreide paper over de nieuwste bedreigingen en ruim 50 best-practices in beveiliging.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    digitale adviseur
    Financiële dienstverlening

    Data en ai maken van accountant digitale adviseur

    Security & Awareness

    Fraudepreventie in betalingen: van kostenpost naar innovatie

    ai mensen klantenservice chatbot
    Data & AI

    Kort: Ménsen in klantenservice, Google en Microsoft pushen ai op werkvloer (en meer)

    Carrière

    Deloitte: geen verband tussen inzet ai en personeelskrimp

    Krimp groei
    Security & Awareness

    Kort: Fintech snel minder populair, Centric neemt Groupcard niet over (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    20 jaar tech: 10 lessen in leiderschap en groei

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs