Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

IBM koopt softwarebedrijf voor milieu-analyses klanten

12 januari 2022 - 11:03ActueelData & AIForresterIBM
Alfred Monterie
Alfred Monterie

IBM lijft Envizi in, een Australische leverancier van data- en analysesoftware voor het beheer van milieuprestaties. Via deze acquisitie wil IBM klanten helpen met het verduurzamen van hun bedrijfsvoering.

IBM investeert de laatste tijd in ai-gedreven software waarmee operaties en toeleveringsketens energie kunnen besparen. Bedrijven staan onder toenemende druk om op milieuvriendelijk gebied vooruitgang te boeken.

Uit een recent rapport van Forrester (‘The State of Environmental Sustainability in the Fortune Global 200’) blijkt dat het in goede banen leiden van deze ontwikkeling de op twee na grootste zorg is van het management van grote ondernemingen. Risico’s liggen op de loer. Probleem is dat het lastig is om een goed beeld te krijgen van de duurzaamheidsrisico’s. De gegevens blijken zeer versnipperd en moeilijk toegankelijk.

De software van Envizi automatiseert het verzamelen en consolideren van meer dan vijfhonderd gegevenstypen. Ze ondersteunt belangrijke kaders voor duurzaamheidsrapportage. De gebruiksvriendelijke en gemakkelijk aanpasbare dashboards geven bedrijven meer inzicht. Ze kunnen beter milieudoelstellingen analyseren, beheren en erover rapporteren. Efficiencykansen zijn gemakkelijker te identificeren en duurzaamheidsrisico’s eerder te beoordelen.

Duurzamer

De oplossingen van Envizi helpen het beheer van deze taken te stroomlijnen. Envizi wordt gecombineerd met IBM’s bredere ai-gedreven software. Bedrijven kunnen hiermee de feedback automatiseren die wordt gegenereerd tussen hun bedrijfsmilieu-initiatieven en de operationele eindpunten die worden gebruikt in de dagelijkse bedrijfsvoering. Volgens IBM is dit een cruciale stap om duurzaamheidsinspanningen schaalbaarder te maken.

Envizi is beschikbaar als software-as-a-service (saas)-oplossing en draait in multicloudomgevingen. Tot de klantenkring behoren Microsoft, Qantas, CBRE, Uber en Celestica.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Surf: gebruik Copilot kan, maar wees voorzichtig

    ActueelData & AI

    Kort: ai op universiteit nu riskeert onoplosbare problemen later (en meer)

    AchtergrondData & AI

    Intelligentie op de plek waar het ontstaat

    ActueelData & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    OpinieData & AI

    Van uitvoerder naar regisseur: hoe ai werk en talent samenbrengt

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs