Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Intigriti vangt ruim 21 miljoen bij Octopus

26 april 2022 - 10:14ActueelCloud & InfrastructuurIntigriti
Rik Sanders
Rik Sanders

Het ethische-hackersbedrijf Intigriti uit Aalst heeft meer dan 21 miljoen euro opgehaald in een tweede investeringsronde. De kapitaalinjectie werd geleid door het Britse Octopus Ventures. Naast eerdere investeerders en Intigriti's primaire aandeelhouder, ETF Partners, nam het Duitse fonds EnBW New Ventures deel aan de ronde.

Het cybersecurityplatform geeft bedrijven toegang tot een netwerk van zo’n vijftigduizend ethische hackers wereldwijd. De bonafide hackers worden uitgenodigd om hun beveiliging te testen, en krijgen beloningen of ‘bug bounties’ van honderd tot honderduizend euro per kwetsbaarheid die ze melden.

Met het extra kapitaal wil Intigriti de Europese verkoopactiviteiten opdrijven en verder uitbreiden naar Azië en de Verenigde Staten. Het bedrijf is van plan wereldwijd meer dan tweehonderd mensen in dienst te nemen, verspreid over de kantoren in het Verenigd Koninkrijk, Europa en Singapore.

De hackergemeenschap wordt verder uitgebouwd en ondersteund om van hacken hun voltijds beroep te maken. Om dit te ondersteunen, gaan het bedrijf geselecteerde hackers nu ook betalen voor hun tijd (en dus niet enkel als ze iets vinden). In een proefproject betaalde Intigriti reeds honderdduizend euro uit aan testers. In totaal is er al bijna vijf miljoen euro uitbetaald aan hackers wereldwijd.

Op technologisch gebied zal de nieuwe investering Intigriti in staat stellen om de opsporing, rapportering en validatie van kwetsbaarheden nog verder te versnellen, zegt ethisch hacker De Ceukelaire, die de hackergemeenschap aanvoert: ‘Snelheid is één van de meest belangrijke factoren in de strijd tegen cybercrime. Je moet als ethisch hacker cybercriminelen steeds voor zien te zijn. Door nog meer in te zetten op automatisatie halen we de detectietijd naar beneden, en geven we onze hackers meer ruimte voor het creatieve, menselijke aspect’.

Intigriti werd in 2016 opgericht door Stijn Jans en Wim Bijnens. Nadien sloot ook Inti De Ceukelaire zich aan. In 2020 werd via een eerste financieringsronde zo’n vier miljoen euro opgehaald.

Meer over

CybercrimeHackingTesting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Artific B.V.

    Artific
    Pijl naar rechts icoon

    Infosistema

    Infosistema
    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Intigriti haalt Intel binnen als klant

    Security & Awareness

    ‘Ik zoek graag naar vrijdagnamiddagcode’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs