Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Main verwerft meerderheid in RiskConcile, Odin koopt 2Invision

Deal
02 juli 2024 - 11:42ActueelCloud & InfrastructuurMain CapitalOdin Groep
Alfred Monterie
Alfred Monterie

Main Capital legt beslag op de meerderheid in RiskConcile, een Belgische leverancier van cloudsoftware op gebied van regelgeving en risicobeheer voor de financiële sector. Het is Mains vierde Belgische acquisitie sinds de opening van het kantoor in Antwerpen in september 2022.

RiskConcile, opgericht in 2015 door Jan De Spiegeleer en Karl Ottevaere, maakt een snelle groei door. Het bedrijf biedt een breed scala aan eigen software-oplossingen, waaronder Priip’s, AIFMD Annex IV, Transaction Cost Analysis (TCA), liquiditeit-stresstests, solvabiliteit en Sustainable Finance Disclosure Regulation (SFDR)-rapportage. Onder het motto dat het ’tijd is de spreadsheets achterwege te laten’, speelt RiskConcile in op de groeiende behoefte makkelijker door het uitdijende landschap van regelgeving te navigeren.

Vanuit het hoofdkantoor in Leuven bedient RiskConcile meer dan honderd internationale klanten. Daartoe behoren vermogens- en fondsbeheerders, banken en verzekeraars met als belangrijkste markten de Benelux, Groot-Brittannië, Ierland en Frankrijk.

Het huidige managementteam van RiskConcile behoudt een aanzienlijk minderheidsbelang en blijft ook nauw betrokken. Met de expertise van Main op het domein van b2b-regelgevingstechnologie (regtech) zal de beoogde groeistrategie zich richten op verdere productinnovatie, internationale expansie en een klantgerichte aanpak. De Haagse investeerder wil RiskConcile ook versterken door overnames in andere landen. Het Belgische bedrijf vormt voor Main een springplank voor verdere expansie op gebied van regtech. Omdat de druk van regelgeving toeneemt, is dit een groeimarkt.

Odin

Odin Groep op zijn beurt neemt 2Invision over van de Belgische investeerder Crescent. Hiermee versterkt het bedrijf uit Hengelo (Overijssel) zijn positie in Zuid-Nederland en België. 2Invision, een aanbieder van managed infrastructuur en cloudservices, heeft vestigingen in Nuth (Limburg), Waalre (Noord-Brabant) en Herentals (België). De dertig medewerkers en het klantenbestand van 2Invision worden geheel overgenomen. Ceo Arno Witvliet ziet de stap als een mooie aanvulling op de dienstverlening van het dochterbedrijf Previder. Dat versterkte zich vorige maand overigens nog met Global-e ICT Solutions & Global-e Datacenter uit Rijen, Noord-Brabant.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Schaduw-ai en het risico voor organisaties

    Data & AI

    Kort: OpenAI en AWS sluiten miljardendeal, Microsoft zet ai-hub op in VAE (en meer)

    Software & Development

    Vibe coding en het lot van de developer

    Cloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Open Dutch Fiber slaan handen verder ineen

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland in Europees consortium voor digitale gemeenschapsgoederen

    Software & Development

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs