Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Handen schudden

SAP-dienstverlener Magnus koopt TopForce

27 april 2011 - 13:22ActueelInnovatie & TransformatieMagnus Technology ConsultantsTopForce
Pim van der Beek
Pim van der Beek

SAP-dienstverlener Magnus uit Naarden koopt branchegenoot TopForce uit Rotterdam. Donderdag 28 april 2011 worden de contracten ondertekent, vertelt managing director van Magnus Edwin Ardon aan Computable. Door de inlijving van TopForce ontstaat een dienstenbedrijf met ongeveer 130 medewerkers. Het personeel van het overgenomen bedrijf blijft actief vanuit Rotterdam.

Ardon vertelt dat Magnus door de overname de kennis van gebruikerservaring met SAP-software en het centraal stellen van de gebruiker combineert met de meer procesondersteunende en bedrijfsmatige benadering van Magnus. De partijen tekenden eerder een principe-overeenkomst voor de overname. Ardon schat dat zijn bedrijf door een ruimer aanbod van diensten en kennis sterker staat in de adviesmarkt voor SAP-bedrijfssoftware.

Magnus richt zich op de vijfhonderd grootste bedrijven van Nederland. In 2010 kocht het bedrijf uit Naarden de SAP-adviesactiviteiten van Inter Access. Per 1 maart 2010 traden 36 SAP-consultants van Inter Access in dienst bij Magnus.

Ontslagen TopForce

TopForce ontsloeg begin april 2011 een kwart van het personeel nadat de verwachtte vraag naar SAP-diensten uitbleef. Het in 1999 opgerichte bedrijf richt zich voornamelijk op advisering over business intelligence (bi), portals en content management systemen (cms). Het is onder andere SAP-partner voor Netweaver en business Intelligence van Business Objects.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Stem nu voor de Computable Awards 2025!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Kernapplicaties smeken om platform- en devops-aanpak

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs