Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Involvit komt met SharePoint Mobile solution

Mobieltjes
20 september 2012 - 11:41ActueelCloud & Infrastructuur
externe partij
externe partij

Involvit brengt als add-on op het mobiele SaaS platform ‘Mobile ConnectIt’ een SharePoint solution op de markt waarmee informatie uit een SharePoint omgeving mobiel beschikbaar kan worden gesteld op smartphones en tablets.

Een toenemend aantal organisaties heeft behoefte aan het mobiel kunnen ontsluiten van informatie bestemd voor diverse interne en externe doelgroepen. Involvit biedt deze organisaties met Mobile ConnectIt een platform om in deze behoefte te voorzien. Involvit heeft nu voor het mobiel publiceren van informatie/gegevens die wordt beheerd in SharePoint een geïntegreerde oplossing ontwikkeld.

De oplossing betreft een SharePoint Solution die in Sharepoint 2007 of 2010 kan worden uitgerold door middel van het doorlopen van een standaard procedure. De SharePoint Solution draagt zorg voor een naadloze koppeling met een mobiele webomgeving die wordt aangedreven door Mobile ConnectIt.

Met de oplossing kan door beheerders worden bepaald welke informatietypen worden gepubliceerd waarbij Mobile ConnectIt zorg draagt voor het op de juiste manier tonen van deze informatie op mobiele apparatuur zoals smartphones en tablets. Ook relaties die in SharePoint tussen content onderdelen zijn vastgelegd worden meegenomen zodat deze content-relaties ook mobiel kunnen worden gepresenteerd. Door deze opzet kunnen beheerders van een SharePoint-omgeving, zonder tussenkomst van 'ontwikkelaars', informatie beschikbaar maken voor mobiele publicatie.

Door de beschikbaarheid van deze oplossing is een integrale oplossing voor mobiele websites ontstaan die de voordelen van Mobile ConnectIt en de voordelen van SharePoint combineert. Doordat er gewerkt wordt met configuraties die worden opgeslagen in property bags in SharePoint is het beheren van de content welke mobiel wordt ontsloten eenvoudig.

Mobile ConnectIt is een SaaS platform voor mobiele communicatie waarmee organisaties een professionele web-omgeving kunnen ontwikkelen welke aansluit bij bestaande Content Management Systemen.

Meer over

ECMSaaSSharePointSmartphones

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Schaduw-ai en het risico voor organisaties

    Software & Development

    Vibe coding en het lot van de developer

    Cloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Open Dutch Fiber slaan handen verder ineen

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland in Europees consortium voor digitale gemeenschapsgoederen

    Software & Development

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    Nexperia
    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia-topman wilde 40 procent personeel in Europa ontslaan

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs