Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Versie 6 van populaire vertaalsoftware Babylon nu beschikbaar

10 mei 2006 - 09:123 minuten leestijdActueelSoftware & DevelopmentBabylon

Babylon een toonaangevend bedrijf op het gebied van woordenboek- en vertaalsoftware, maakt vandaag de lancering van haar nieuwste versie van software bekend, en versterkt daarmee haar marktpositie. De nieuwe versie introduceert veel nieuwe eigenschappen waaronder tekstvertaling, encyclopedieën en nog veel meer met maar één klik op de muisknop. Met het continue toevoegen van waardevolle hulpmiddelen en inhoud aan de Babylon software wordt de strategie van Babylon om meer waarde voor hun geld te kunnen bieden ondersteunt.

Alon Carmeli, VP Marketing & Sales, zegt over de nieuwe versie: “De behoefte aan communicatie in andere talen is de afgelopen jaren aanzienlijk toegenomen als gevolg van het intensieve computer- en internetgebruik. Onze missie is mensen een optimale vertaaloplossing aan te reiken die tegelijkertijd simpel en intuïtief is in het gebruik. Babylon 6 komt met een doorbraak door haar gebruikers een hulpmiddel aan te bieden waarmee gemakkelijker en efficiënter complete teksten vertaald kunnen worden. Daarnaast is onmiddellijk waardevolle inhoudelijke informatie beschikbaar uit toonaangevende bronnen. Dit alles met maar één klik op de muis, Babylon’s welbekende gebruiksgemak.”

Babylon 6 wordt wereldwijd gelanceerd waarbij er in de maand mei verschillende evenementen zullen plaatsvinden in Duitsland, Spanje, Frankrijk, Nederland, Italië, Japan en Brazilië.

Babylon 6 highlights:

Tekstvertaling in één klik
Nu levert Babylon naast vertalingen van woorden en zinnen ook vertaling van complete tekst in 17 talen. Babylon 6 bespaart tijd, omdat het namelijk niet nodig is om een browserwindow te openen en ook de copy/paste-functie kan worden overgeslagen. Eén klik op de tekst is voldoende om de gewenste resultaten te verkrijgen.

Wikipedia in één klik
Babylon geeft gebruikers nu toegang tot de Wikipedia encyclopedie met meer dan 2 miljoen items in 9 talen.

Toonaangevende uitgevers in één klik
Babylon 6 biedt toegang tot een groot aantal toonaangevende woordenboeken en encyclopedieën van ‘s werelds grootste uitgeverijen: Britannica, Oxford, Merriam Webster, Pons, Larousse, Langenscheidt, Taishukan, Michaelis, Van Dale en nog veel meer, allemaal met maar één klik op de muis (voor een klein extra bedrag).

Meer antwoorden in één klik
Babylon 6 biedt met maar één klik op de muis, een verbeterde, met de gebruiker meegroeiende en resultaatgerichte technologie met accurate inhoudelijke informatie die is gebaseerd op een groot aantal toonaangevende bronnen.

Verschillende spellingsmogelijkheden in één klik
De verbeterde automatische spellingscontrole beschikbaar in Babylon 6 levert een oplossing voor dagelijkse typfouten en problemen bij formuleringen.

Miljoenen nieuwe termen in één klik
Meer dan 3 miljoen nieuwe termen zijn aan onze woordenboeken toegevoegd. Alle Babylon woordenboeken zijn uitgebreid en geupdate met de laatste terminologieën en vertalingen, inclusief slang, termen uit de technologie en zakelijke termen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Vervanging verkiezingssoftware op goede spoor

    Software & Development

    Hoe betrouwbaar is onze software?

    Overheid

    Kort: Opensource-sector trekt aan de EU-bel, recordjaar voor Lenovo (en meer)

    Carrière

    Kort: Aantal it-vacatures gedaald, Cegeka doet eerste Zwitserse overname (en meer)

    Overheid

    Nijmegen biedt alternatief voor DigiD

    Security & Awareness

    Hadrian vindt in recordtijd ernstige overheidslekken met goedkope ai

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs