Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

I3 lanceert Flex ON dienstenportfolio

06 mei 2013 - 11:40ActueelCloud & Infrastructuuri3 groep
externe partij
externe partij

i3 groep introduceert het Flex ON dienstenportfolio. Flex ON diensten betekenen flexibiliteit in kosten, techniek, beheer en schaalbaarheid. De eerste Flex ON dienst is Flex ON Location, een IaaS of managed private cloud oplossing in het datacenter van de klant.

Flex ON dienstenvan I3 groep betekenen naar eigen zeggen flexibiliteit in kosten, techniek, beheer en schaalbaarheid. De diensten die in het Flex ON portfolio worden ondergebracht onderscheiden zich van traditionele ict-oplossingen door de ruime mate van flexibiliteit die het organisaties oplevert. De diensten worden betaald naar gebruik, per maand en worden beheerd door i3 groep. Dit geeft volgens de dienstverlerer flexibiliteit in ict-uitgaven, biedt de zekerheid van het kunnen op- en afschalen naar gebruik en garandeert continuïteit in de bedrijfsvoering.

Met Flex ON Location biedt !3 de mogelijkheid om op flexibele wijze hoogwaardige reken- en opslagcapaciteit uit de eigen private cloud in te zetten, in het eigen datacenter onder te brengen en slechts te betalen voor wat wordt gebruikt. De eigen it-organisatie kan zich volledig focussen op het zo goed mogelijk ondersteunen van de bedrijfsvoering, terwijl het tegelijkertijd de regie kan blijven voeren over de it-infrastructuur.

Flex ON Location is eenvoudig op en af te schalen zodat er altijd voldoende basiscapaciteit aanwezig is, maar er ook snel gereageerd kan worden op tijdelijke capaciteitsuitbreidingen zoals een testomgeving of actiewebsite. Hierdoor hoeft een organisatie niet meer vooraf te investeren in constante overcapaciteit om pieken op te vangen en komen de kosten in lijn met het werkelijk verbruik.

Meer over

IaaSStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    i3 schuift op van dozen naar diensten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs