Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Systemax meldt sterke omzetstijging Q2 2007

16 augustus 2007 - 11:13ActueelCloud & InfrastructuurMisco SolutionsSystemax
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Systemax, moederbedrijf van Misco, distributeur en producent van PC hardware en bijbehorende producten en industriële producten in Noord-Amerika en Europa, heeft de resultaten van het tweede kwartaal van het boekjaar 2007 (beëindigd op 30 juni 2007) bekend gemaakt.

Vergeleken met hetzelfde kwartaal in het boekjaar 2006 steeg de omzet met 18 procent, tot 647 miljoen dollar. De verkoop van computers, computer supplies en consumentenelektronica nam toe met 19 procent, terwijl de verkoop van industriële producten met 12 procent groeide. De brutomarge nam toe van 14,1 procent tot 15,3 procent en het inkomen uit operaties bedroeg 20,1 miljoen dollar, vergeleken met 10,6 miljoen miljoen in het tweede kwartaal van 2006: een toename van 90 procent. De netto winst was 13,8 miljoen dollar of 0,37 dollar per verwaterd aandeel, vergeleken met 7,1 miljoen miljoen of 0,19 dollar per verwaterd aandeel in dezelfde periode van vorig boekjaar. Dit representeert een winstgroei van 94 procent.

In de periode van zes maanden die op 30 juni 2007 werd afgesloten, steeg de netto verkoop met 18 procent ten opzichte van dezelfde periode in boekjaar 2006, van 1,1 miljard dollar naar 1,3 miljard dollar. De netto winst groeide met 12 procent tot 27,7 miljoen dollar of 0,73 dollar per verwaterd aandeel, vergeleken met 24,7 miljoen dollar of 0,67 dollar per verwaterd aandeel in dezelfde zes maanden van boekjaar 2006.

Nederland
Misco, de Nederlandse vestiging van Systemax, zag in het tweede kwartaal de omzet met 16 procent toenemen tot 15,8 miljoen euro, vergeleken met 13,6 miljoen euro in dezelfde periode van vorig boekjaar. Het aantal orders via internet verdrievoudigde in het tweede kwartaal ten opzichte van het tweede kwartaal van boekjaar 2006.

"We verkeren momenteel in een markt die behoorlijk in beroering is. De concurrentie is hevig, waardoor de marges onder sterke druk staan. Desondanks blijven Misco en Systemax erin slagen om steeds meer orders te verwerken en de kwaliteit van onze dienstverlening te verbeteren", zegt Eddy Gans, directeur van Misco Nederland. "De investeringen die we de afgelopen jaren hebben gedaan in sales en marketing beginnen nu duidelijk hun vruchten af te werpen. We zijn blij dat ons team een geweldige bijdrage blijft leveren aan het overall succes van de Systemax groep."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    big tech
    ActueelOverheid

    Na ingreep Microsoft bij ICC: kabinet waarschuwt voor afhankelijkheid Amerikaanse tech

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs