Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Omzet Juniper Networks stijgt 90 procent

20 januari 2005 - 09:56ActueelGovernance & PrivacyJuniper Networks
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Juniper Networks heeft de financiële resultaten bekendgemaakt over het vierde kwartaal en het volledige boekjaar 2004 (eindigend op 31 december 2004).

De netto-omzet over het vierde kwartaal was $430,1 miljoen, een stijging van 108 procent in vergelijking tot de omzet over dezelfde periode van het vorige boekjaar ($207 miljoen). De nettowinst volgens GAAP-richtlijnen over het vierde kwartaal was $66 miljoen of $0,11 per aandeel. Over het vierde kwartaal van 2003 bedroeg deze nog $14,7 miljoen ($0,03 per aandeel). De non-GAAP nettowinst lag op $85,9 miljoen of $0,15 per aandeel ($27,7 miljoen en $0,06 per aandeel in het vierde kwartaal van 2003).

De netto-omzet over het gehele jaar 2004 lag op $1,3 miljard; een stijging van 90 procent in vergelijking met de $701,4 miljoen die over kalenderjaar 2003 werd geboekt.

De nettowinst volgens GAAP-richtlijnen voor kalenderjaar 2004 was $135,7 miljoen ($0,25 per aandeel). Over 2003 lagen deze cijfers op respectievelijk $39,2 miljoen en $0,09. De non-GAAP nettowinst voor kalenderjaar 2004 lag op $238,6 miljoen of $0,44 per aandeel. Over 2003 lagen deze cijfers op respectievelijk $59 miljoen en $0,14.

De cash gegenereerd uit activiteiten was $142,5 miljoen over het vierde kwartaal; voor dezelfde periode van 2003 lag dit bedrag op $62,9 miljoen. Over het hele jaar 2004 lag dit bedrag op $439,4 miljoen ($178,6 miljoen over 2003). De kapitaaluitgaven en waardevermindering bedroegen over het vierde kwartaal respectievelijk $18,5 miljoen en $11,5 miljoen.

‘Het vierde kwartaal was op alle vlakken sterk en vormde de perfecte afsluiting van een recordjaar,’ aldus Scott Kriens, CEO van Juniper Networks. ‘We zitten in een ideale positie, met zowel de kansen als mogelijkheden onze groei en ons leiderschap binnen de nieuwe netwerkindustrie verder vorm te geven.’

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    AI-Impactbarometer op rood: AP eist snelle actie kabinet

    Jacob Spoelstra
    Governance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Hunted

    Overheid

    Kathmann: Stoppen migratie naar Amerikaans omzetbelastingsysteem kan nog  

    Governance & Privacy

    Kort: Gemeenten boeken weinig winst in security, VGZ verlengt werkplekcontract met OGD (en meer)

    5 grootste ot incidenten
    Security & Awareness

    Deze 5 ot-incidenten hebben de security-wereld wakker geschud

    Overheid

    Digitale autonomie en de uitbesteding applicatiediensten omzetbelasting door de Staat

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs