Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Nieuw managementteam en kantoor voor Decru

17 januari 2005 - 13:283 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyDecru
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Decru, leverancier van storagebeveiliging, heeft Philip van der Wilt en Bert Sluijs aangesteld als managementteam voor de nieuwe Benelux-vestiging. Beide heren kunnen gezien worden als veteranen op ICT storage gebied en hebben functies bekleed bij onder meer EMC en Legato.

‘We zijn erg blij dat Philip van der Wilt en Bert Sluijs ons team versterken,’ aldus Joanna Shields, Decru’s Managing Director voor EMEA. ‘Met Philip’s ervaring en inzicht in de behoefte aan ICT beveiliging bij ondernemingen, gecombineerd met Bert’s kennis van storage en security infrastructuren vormt de Benelux een belangrijk fundament voor onze Europese groeistrategie.’

‘Veel ondernemingen hebben de afgelopen jaren een groei in storage netwerkomgevingen doorgemaakt. Hierdoor komen terabytes aan informatie samen in enorme gedeelde infrastructuren,’ aldus Philip van der Wilt. ‘Een enkele interne of externe inbraak in een dergelijk netwerk kan een gevaar opleveren voor vertrouwelijke gegevens, klantendossiers of handelsgeheimen. Dit kan aanmerkelijke schade toebrengen aan het imago van de organisatie en leiden tot omzetverlies, of zelfs rechtszaken en sancties tot gevolg hebben. Decru komt hiermee tegemoet aan de zakelijke eisen van ondernemingen en overheidsinstellingen voor de bescherming van intellectueel eigendom, het voldoen aan regels, privacy en interne controle. Onze beveiligingsoplossingen staan om deze reden al enige tijd in de belangstelling in de Benelux. Tot nu toe echter was Decru alleen vertegenwoordigd door een agentschap en resellers. De timing van de vestiging in Nederland is perfect om professioneel te kunnen inspelen en antwoorden op de groeiende behoefte aan onze beveiligingsoplossingen in de Benelux.’

Decru opende dus ook een nieuw Benelux-kantoor. ‘Veel ondernemingen hebben de afgelopen jaren een groei in storage netwerkomgevingen doorgemaakt. Hierdoor komen terabytes aan informatie samen in enorme gedeelde infrastructuren,’ aldus Philip van der Wilt. ‘Een enkele interne of externe inbraak in een dergelijk netwerk kan een gevaar opleveren voor vertrouwelijke gegevens, klantendossiers of handelsgeheimen. Dit kan aanmerkelijke schade toebrengen aan het imago van de organisatie en leiden tot omzetverlies, of zelfs rechtszaken en sancties tot gevolg hebben. Decru komt hiermee tegemoet aan de zakelijke eisen van ondernemingen en overheidsinstellingen voor de bescherming van intellectueel eigendom, het voldoen aan regels, privacy en interne controle. Onze beveiligingsoplossingen staan om deze reden al enige tijd in de belangstelling in de Benelux. Tot nu toe echter was Decru alleen vertegenwoordigd door een agentschap en resellers. De timing van de vestiging in Nederland is perfect om professioneel te kunnen inspelen en antwoorden op de groeiende behoefte aan onze beveiligingsoplossingen.’

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Defensie zoekt alternatief voor Palantir-software

    Security & Awareness

    Spoelstra Spreekt: Geen gezicht

    EDIC EU digitaal
    Overheid

    Zo wil de EU los komen van Amerikaanse tech

    Carrière

    Bestuurders buitenspel, 6 keer strijd in de bedrijfstop

    Governance & Privacy

    Ai-systemen overtreden massaal EU AI Act en AVG

    Software & Development

    Hoe betrouwbaar is onze software?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs