Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

LB Icon neemt Wheel Communications over

11 januari 2005 - 09:05ActueelGovernance & PrivacyLB Icon
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

LB Icon, internationaal actief in internet consulting en web servicesneemt Wheel Communications over. Wheel is een onafhankelijke full-service digitale onderneming uit Londen.

De overname van Wheel door LB Icon zorgt voor een verbetering van de concurrentiepositie van de groep in het Verenigd Koninkrijk en de Europese markt. Het aantal werknemers van LB Icon in voornamelijk Londen komt nu op een totaal van 200. De activiteiten voor bestaande klanten worden met name uitgebreid en versterkt in de sectoren retailing, farmaceutische industrie, FMCG (fast moving consumer goods), reizen, telecommunicatie en de publieke sector. Wheel is winstgevend en genereert een jaarlijkse omzet van ongeveer 6 miljoen pond. De overname wordt gefinancierd door middel van een combinatie van contanten, aandelen en obligaties.

Robert Pickering, CEO van LB Icon, zegt over de nieuwe combinatie: ‘Wij zijn blij met deze nieuwe toevoeging aan de Groep in een periode van groei en ontwikkeling. Wheel brengt de strategische en creatieve marketing services die we in het Verenigd Koninkrijk nodig hebben om de bestaande producten en diensten aan te vullen. Wij zijn met name onder de indruk van de professionaliteit, leiderschap en cultuur van het management en personeel. Deze combinatie verzekert LB Icon van een sterker en breder aanbod in de Europese interactieve services markt.’

Philips Hunt, CEO van Wheel verklaart: ‘Wij zijn enthousiast dat wij tot een Pan-Europese groep gaan behoren met klanten en diensten die complementair aan ons zijn. LB Icon brengt ons een stevigere basis om op de Britse en de Europese markt te concurreren en te groeien, samen met de mogelijkheid om een belangrijke rol te spelen in het leidende Europese interactieve netwerk van LB Icon bedrijven.’

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Alarm

    Governance & Privacy

    Logius: DigiD is en blijft Nederlands

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Navo in zee met Google, 1 miljard voor TCS (en meer)

    omnibusvoorstel privacy
    Governance & Privacy

    AP: gevolgen Omnibusvoorstel niet goed onderzocht door EC

    Cloud & Infrastructuur

    Tweede Kamer maakt zich druk om verkoop Solvinity

    Cloud & Infrastructuur

    Gaia-X en de federatieve aanpak

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs