Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » IT Strategy & Transformation » Digital Transformation

McAfee stelt Eric Brown aan als VP en CFO

20 december 2004 - 15:45ActueelDigital TransformationMcAfee
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

McAfee maakt vandaag de benoeming bekend van Eric Brown tot executive vice president en chief financial officer.

Brown, die op 3 januari 2005 bij McAfee in dienst komt, wordt in zijn nieuwe functie verantwoordelijk voor de totale, wereldwijde financiën van de onderneming en rapporteert direct aan chairman en CEO George Samenuk.

‘Brown heeft uitgebreide ervaring in financiële zaken opgedaan bij een aantal bedrijven uit de technologie-industrie en wij verheugen ons dan ook op de bijdrage die hij ongetwijfeld zal leveren aan de verdere groei van onze omzet en opbrengsten in de komende jaren,’ aldus Samenuk. ‘Wij hebben diepe waardering voor het vele harde werk dat zijn voorganger Steve Richards de afgelopen jaren als chief operating officer en CFO in ons bedrijf heeft gestoken en nu hij met pensioen gaat, wensen wij hem uiteraard het allerbeste. Met Eric hebben wij een opvolger gevonden die naar mijn mening van onschatbare waarde zal blijken bij het voortgaande streven naar een operationele pro forma marge van 25% die medio 2005 moet zijn gerealiseerd.’

Brown is eerder, van 2000 tot 2004, als president en chief financial officer werkzaam geweest bij Microstrategy, een vooraanstaand producent van business intelligence software. Daarvoor heeft hij bij Electronic Arts, ontwikkelaar en uitgever van interactieve entertainment-software, de functie bekleed van division chief financial officer en division chief operating officer. Hij is medeoprichter geweest van het in personalisatiesoftware voor e-business gespecialiseerde DataSage, waar hij ook de rol vervulde van chief financial officer. Daarnaast is hij in diverse financiële topfuncties werkzaam geweest bij Grand Metropolitan.

‘Ik verheug mij op mijn nieuwe functie bij McAfee, een van de grootste namen in de snel groeiende branche van computerbeveiliging en intrusion prevention,’ zegt Brown. ‘Ik kan haast niet wachten om van start te gaan en ik hoop een positieve bijdrage te kunnen leveren aan de financiële en operationele strategie van McAfee.’

Brown is met een MBA-titel afgestudeerd aan de Sloan School of Management van het Massachusetts Institute of Technology, waar hij ook een BS-titel in scheikunde heeft behaald. Brown wordt bij McAfee de opvolger van chief operating officer en chief financial officer Steve Richards, die aan het einde van dit jaar met pensioen gaat.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    De Cyberbeveiligingswet en NEN7510: wa...

    Sinds 15 augustus 2026 is de Cyberbeveiligingswet van kracht, de vertaling van de Europese NIS2-richtlijn. Voor de zorgsector is dat een aanscherping: cyberbeveiliging is voor het eerst een keiharde wettelijke...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Industry news

    40 miljoen beschikbaar voor wedstrijd energiezuinige ai-chips

    shutterstock_2492545613
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale autonomie: InSpark brengt beide samen

    IT Strategy & Governance

    Vijf regionale labs voor immersieve ervaringen

    Cloud & Infrastructure

    TenneT blijkt koper van datacenter ITB2 in Apeldoorn  

    IT Strategy & Governance

    ABN Amro: ict-sector herstelt zich fors

    Digital Transformation

    Waarom leren in digitale transformaties fundamenteel verandert

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs