Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Linksys opent Europees designcentrum in Denemarken

28 mei 2008 - 12:483 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurLinksys

Linksys, een divisie van Cisco, en toonaangevend leverancier op het gebied van VoIP, wireless en netwerkproducten voor consumenten en kleinzakelijke omgevingen, opende vandaag het Linksys European Design Center in Kopenhagen, Denemarken.

Het Linksys European Design Center zal de ontwerpvisie en ontwikkeling van toekomstige consumentenproducten verder stimuleren. De creatieve en inspirerende designstudio is net buiten Kopenhagen gevestigd en is ingericht om ontwerpen van wereldklasse te creëren, met ontwerpers uit verschillende disciplines en landen.

Naast het visionaire designwerk zal het European Design Center ook onderzoek doen naar consumententrends, culturele verschillen en marktdynamiek. Mede hierdoor kan design nog beter in het productontwikkelingsproces worden geïntegreerd.

Eskild Hansen, Sr. Manager Industrial Design en hoofd van het Linksys European Design Center zei hierover: "Europese consumenten zijn nog gevoeliger voor design dan voorheen en Denemarken loopt in veel opzichten voorop in deze trend." Denemarken werd door het World Economic Forum ook erkend als nummer één in het WEF Networked Readiness Index[1] onderzoek. Hansen zei verder nog: "het lag dan ook voor de hand om het European Design Center in Denemarken te vestigen. De lange en succesvolle designtraditie in Scandinavië biedt ons een sterk fundament voor de toekomst. Het Design Center heeft nu alle nodige kennis en ervaring in huis om resultaten neer te zetten."

Het Linksys European Design Center zal de designvisie en ontwikkeling voor alle Linksys consumentenproducten holistisch benaderen. Naast het industriële ontwerp zal het team zich concentreren op de interactie tussen het product en de consument, om de volledige gebruikerservaring verder te verbeteren: van aankoop tot installatie en gebruik. Hansen zei: "wij beschouwen design als meer dan het ontwerpen van een product. Het is allesomvattend: de verpakking, het product, de interactie, de gebruikersinterface en de ondersteuning zijn onderdeel van het proces. Het European Design Center zal een belangrijke rol spelen in het definiëren van de totale gebruikerservaring voor elk product: hoe het werkt, reageert, aanvoelt en eruit ziet."

De eerste projecten waaraan het Europese design team heeft gewerkt, waren een aantal netwerkproducten voor thuisgebruik die onlangs werden geïntroduceerd, waaronder het nieuwe router ontwerp. Het Europese design team werkt momenteel aan 15 verschillende projecten, waaronder een aantal nieuwe productcategorieën. Elk van de zes medewerkers is gespecialiseerd in één of meer gebieden om geslaagde concepten tot leven te brengen. De studio is onder meer uitgerust met een 3D-modelprinter waarmee concepten snel geëvalueerd kunnen worden, in plaats van dit proces aan een extern bedrijf uit te besteden. Dergelijke middelen stellen het Europese en Amerikaanse team in staat om naadloos samen te werken, ondanks de afstand en de verschillende tijdzones.

De oprichting van het European Design Center is een toonbeeld van de inspanningen die Linksys levert om de uitstraling en gebruikerservaring van netwerk- en entertainmentproducten voor consumenten verder te verbeteren.

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Security & Awareness

    MWC26: Fraude-explosie dwingt telecomsector tot harde veiligheidsaanpak

    Overheid

    Gemeenten werken aan nieuwe massaovereenkomst met Microsoft

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Einde van de budgetlaptop: geheugen te duur geworden

    Cloud & Infrastructuur

    Vodafone dringt tijdens MWC26 aan op meer samenwerking in de ruimte

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs