Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Sprekers voor Cybersec Europe zijn bekend!

10 maart 2023 - 10:02ActueelSecurity & AwarenessCybersec EuropeIsacaJaarbeursOpenText
William Visterin
William Visterin

De grootste cybersecuritybeurs van Europa keert op 19 en 20 april terug naar Brussel. Content vormt de rode draad doorheen het programma. Intussen zijn ook de meeste sprekers bekend.

Cybersec Europe profileert zich als de go-to-hub voor iedereen die zich bezighoudt met cybersecurity. De beurs brengt internationale partijen samen om ideeën uit te wisselen en samenwerkingsverbanden op te zetten. ‘Hiervoor biedt Cybersec Europe ruimte voor ongeveer 130 exposanten en meer dan 5.000 bezoekers. Per dag vinden er ruim 100 sessies plaats, waaronder meer dan tien keynotes, panelgesprekken en diepte-interviews’, aldus Mick den Dijker, woordvoerder van Jaarbeurs, de organisator van Cybersec Europe.

Op beide dagen komen verschillende internationale experts aan het woord. Zij kaarten uiteenlopende thema’s aan zoals de psychologie achter een sterke cybersecuritystrategie, de uitdagingen rond kwantumcomputing, Generative AI (denk maar aan ChatGPT) of de maatschappelijk en business impact van misinformatie.

Bestrijding van desinformatie

Enkele van de sprekers die op de beurs aan het woord komen, zijn Ksenia Lliuk, voormalig hoofd onderzoek in de bestrijding van desinformatie tijdens de Oekraïne-oorlog, Nina Schick, internationale expert op het gebied van generative ai, en Pablo Ballarin Usieto, medeoprichter van Balusian, cybersecurity adviseur, professor en lid van de ISACA Valencia Raad van Bestuur.

Ook van de partij op het hoofdpodium zijn Ramses Gallego, international cto, OpenText Cybersecurity, Iretioluwa Akerele, oprichter van Cybarik Limited en winnaar van de Young CISO Award 2022, Lesley Kipling, lead investigator & forensicator bij Microsoft, Fred Streefland, ceo bij Secior en Inti De Ceukelaire, chief hacker officer bij Intigriti & voormalig it person of the year bij Computable.

Daarnaast is er op Cybersec Europe ook nog een ‘heroes stage’ waar je gedurende de twee beursdagen terecht kan voor presentaties en pitches van (jong) it- en security-talent. Op 20 april worden op dat podium ook de Computable Awards België uitgereikt met Wim De Vilder als host.

Aanmelding

Gratis inschrijven voor Cybersec Europe (voor 19 en 20 april) kan via deze link. Na registratie krijg je toegang tot de beurs en kan je ook je geregistreerde data delen met specifieke exposanten of sprekers waarmee je graag in contact wil komen of informatie van wil ontvangen.

Meer over

Kunstmatige intelligentie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.

    Datagedreven integrale aanpak van complexe casuïstiek in het sociaal domein (Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.)
    Pijl naar rechts icoon

    osapiens

    Hoe Solo midocean van duurzaamheidsregels een groeikans maakt (Osapiens)
    Pijl naar rechts icoon

    AI Flitsmeester

    Interactieve flitskaarten (AI Flitsmeester)
    Pijl naar rechts icoon

    AgentsLab

    AgentsLab
    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    Genesys Cloud Agentic Virtual Agent powered by LAMs (Genesys Cloud)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Europa’s grootste cybersecuritybeurs weer in Brussel

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs