Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Oracle-ontwikkelaars in eigen vereniging

12 maart 1998 - 23:00AchtergrondData & AI
Roy op het Veld
Roy op het Veld

Ontwikkelaars en professionele gebruikers van Oracle werken aan de oprichting van een vereniging: de Oracle Developer & Business Club (OD&BC).

Doel van de club is "het ontwikkelen en stimuleren van op Oracle gebaseerde bedrijfsactiviteiten tussen de leden." Afgelopen maandag werd het idee door de initiatiefnemers gepresenteerd tijdens een partnerbijeenkomst van Ilion (het voormalige Foundation Software). De zeventig aanwezigen meldden zich bijna allemaal aan als lid. In totaal zijn er zo’n vijfhonderd Oracle-ontwikkelaars en dus potentiële leden voor OD&BC. Tot de initiatiefnemers behoren naast Ilion verder Ease Automation en Computerij (oftewel Aecis).
Het oprichtingsbestuur heeft zichzelf ten doel gesteld binnen twaalf weken een formele oprichtingsvergadering te houden. De onderlinge communicatie onder Oracle-ontwikkelaars heeft de afgelopen twee jaar te lijden gehad onder de invoering van Oracle’s indirecte verkoopmodel. Voorheen konden (ontwikkel)partners benaderd worden via Oracle of distributeurs als Ilion. Informele communicatie over technologie, producten en klanten vond plaats via het distributiekanaal. De OD&BC moet in het indirecte kanaal als het nieuwe communicatieplatform gaan functioneren.
Oracle en de gebruikersvereniging Ogh ondersteunen het initiatief, dat nauw aansluit bij hun eigen communicatie-activiteiten naar de markt. OD&BC krijgt een eigen website en gaat uiteenlopende activiteiten organiseren voor zijn leden, zoals workshops. Verder kunnen leden gebruik maken van een Compentence Center. Nieuwe Oracle-technologieën en -producten worden daar getest voor alle leden. Kleinere organisaties kunnen zich vaak geen competence Center veroorloven en krijgen hiermee toegang tot belangrijke informatie. Voor (middel)grote bedrijven betekent een centraal Competence Center een kostenbesparing.  RV
 

Meer over

ECMOracle-databases

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    grens België - Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    Jacob Spoelstra argwanend
    OpinieData & AI

    Spoelstra Spreekt: Veel te laat

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    ActueelCarrière

    Kort: Brunel viert 50ste verjaardag, Wortell wint gunning veiligheidsregio (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: reorganisatie bij TomTom, investeringen in ai betaalt zich snel uit (en meer)

    ActueelData & AI

    EU breidt ai-platform uit met marktplaats en tools voor gen-ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs