Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

IPROFS is Hippo gold partner geworden

11 november 2009 - 12:31ActueelSoftware & DevelopmentHippo

Hippo maakt vandaag bekend dat het een formele partnerovereenkomst is aangegaan met IPROFS, specialist in content management en portal oplossingen. Al jaren werken IPROFS en Hippo succesvol samen. Recentelijk zijn er nieuwe projecten afgerond en nieuwe IPROFS medewerkers gecertificeerd, waardoor IPROFS gold partner is geworden.

IPROFS ziet in de huidige markt veel mogelijkheden voor de open source CMS en portal oplossingen van Hippo. Veel organisaties willen meer vrijheid en toegankelijkheid in hun informatie- en applicatiearchitectuur. Hippo 7 en de nieuwe portal op basis van Jetspeed 2.2, zullen naar verwachting een nog prominentere plaats in het open source aanbod van IPROFS gaat veroveren.

"Dat open source content management systemen volwassen zijn, is al bewezen doordat onder andere de ANWB al meerdere jaren op Hippo CMS draait. Het huidige economische klimaat zorgt ervoor dat meer grotere organisaties serieus kijken naar open source alternatieven," aldus Ron Brinckman, CEO van IPROFS. "Wij merken nu al dat veel partijen closed source pakketen, zoals Tridion, over zetten naar het open source systeem van Hippo. Wij hebben dan ook veel ervaring opgedaan om zulke migraties uit te voeren en zien deze markt groeien."

"IPROFS staat bekend als organisatie die hoge kwaliteit levert in complexe grotere organisaties. Aspecten als veiligheid, beheersbaarheid en schaalbaarheid zijn dan ook speerpunten voor alle IPROFS medewerkers. Wij zijn zeer verheugd dat IPROFS gold partner is geworden, waarvan vooral klanten aan de bovenkant van de markt profijt gaan hebben," zegt Tjeerd Brenninkmeijer, CEO van Hippo.

College voor Zorgverzekeringen
Onlangs startte IPROFS met de realisatie van de nieuwe website voor het College voor Zorgverzekeringen (CVZ) op basis van de software van Hippo. De vorige website van het CVZ was ontwikkeld met Tridion. Na een uitgebreide Proof of Concept is gekozen voor Hippo CMS. De gecombineerde expertise van de twee bedrijven maakt het mogelijk om innovatieve content management en portal oplossingen te realiseren.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Kort: Paul Broekhuizen leidt Fsas Benelux, Brink Software verkocht (en meer)

    ActueelData & AI

    Europese beurzen voor grensverleggend UvA-onderzoek in it

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    ActueelOverheid

    Gemeente Breda verruilt Centric voor Unit4

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs