Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Mimosa Systems stelt Storlink als reseller aan

27 november 2008 - 14:20ActueelCloud & InfrastructuurMimosaStorlink

Mimosa Systems, leverancier van live content archiveringssytemen, breidt uit in de Benelux en benoemt Storlink tot value added reseller.

Mimosa Systems, een speler op het gebied van live content archiveringssytemen, zal zich dankzij de aanstelling van value-added reseller (VAR) Storlink snel blijven uitbreiden in Europa. Storlink zal het archiveringsplatform Mimosa NearPoint verkopen aan en installeren bij klanten in België, Nederland en Luxemburg (Benelux).

Storlink is een groeiende storage VAR in de regio en levert zijn klanten nieuwe storagesystemen, die oplossingen voor de hedendaagse archiveringsproblemen bieden. Storlink wordt de eerste VAR in de Benelux die Mimosa NearPoint verkoopt, een softwareoplossing van de nieuwe generatie die archivering van e-mail en content op één uniform platform combineert met eDiscovery, gegevensbewaking, naleving van wet- en regelgeving, bedrijfscontinuïteit en geoptimaliseerde storage. Onderzoeksbureau Gartner plaatste Mimosa recentelijk in de Visionaries Quadrant van zijn ‘Magic Quadrant for Active E-mail Archiving.’

"Mimosa NearPoint is de beste live content archiveringsoplossing die op de markt verkrijgbaar is. Het platform is bijzonder eenvoudig en praktisch naadloos te implementeren in bestaande bestands- en e-mailsystemen en biedt aanzienlijk meer voordelen dan traditionele archiveringsoplossingen. Voor onze klanten die hun problemen met het archiveren van live content willen oplossen, vooral het archiveren van e-mail en bestanden, steekt NearPoint met kop en schouders boven de rest uit", aldus Hans van Os, marketingmanager bij Storlink.

Nu Storlink een officiële partner is, zal Mimosa het bedrijf naast ondersteuning en training voor de marketing van het platform ook verkoopondersteuning voor belangrijke klanten bieden.

Mimosa Systems werft nog steeds Europese verkooppartners. Voor nadere informatie kunnen wederverkopers contact opnemen met Jo Hemming, Mimosa North European Channel Partner Manager, op +44 (0) 1189 637860 of een e-mail sturen naar jhemming@mimosasystems.com.

 

Meer over

BesturingssystemenStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Amsterdam
    Cloud & Infrastructuur

    Amsterdam kiest KPN voor private cloud

    cloudsoevereiniteit EU
    Cloud & Infrastructuur

    Techwereld vrij positief over Europese pakket voor digitale soevereiniteit

    Data & AI

    Van ventilator naar vloeistof

    Cloud & Infrastructuur

    Deel datacenter NorthC in Almere weer aangesloten op netspanning

    Cloud & Infrastructuur

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Data & AI

    AWS en Snowflake verdiepen partnerschap met 6 miljard dollar

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs