Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek

Komplett haalt PC Builder programma uit assortiment

19 november 2008 - 11:07ActueelDigitale werkplekKomplett
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Komplett, een Europese internetshop heeft besloten om haar PC Builder programma in Nederland en Belgïe uit het assortiment te halen.

Uit feedback van klanten heeft Komplett geconstateerd dat er een toenemende behoefte is voor computerhobbyisten en -fanaten om hun eigen PC te bouwen op basis van zelf geselecteerde componenten of componentenbundels.

De keuze om het PC Builder programma in Nederland en Belgïe uit het assortiment te halen stelt Komplett in staat meer focus te leggen op haar core business; namelijk het aanbieden van een breed assortiment computer componenten. Zo kan Komplett computerhobbyisten en -fanaten van de nieuwste en meest uiteenlopende hardware voorzien om een PC te bouwen zoals zij dat graag willen. Tevens bespaart dit de computerhobbyisten en -fanaten veel geld aangezien computerbouwers in de meeste gevallen (indirecte) kosten in rekening brengen voor het assembleren van een PC.

De kennis van computerhardware neemt gestaag toe en computerhobbyisten en -fanaten willen dan ook in toenemende mate hun eigen PC’s bouwen. "Wij zien steeds meer dat klanten bij ons allemaal losse computer componenten bestellen om daarna zelf de PC in elkaar te gaan zetten," aldus Menno Cadel, Marketing Manager. "Ook krijgen we steeds meer vragen binnen op onze klantenservice rond het zelf bouwen van PC’s. Veel voorkomende vragen zijn of individuele componenten compatibel met elkaar zijn of vragen omtrent problemen die tijdens het bouwen ontstaan."

Om de computerhobbyisten en -fanaten optimaal van dienst te blijven zijn, zal Komplett naast haar assortiment computer componenten diverse componentenbundels gaan aanbieden. Deze bundels -bestaande uit losse componenten, zijn getest op compatibiliteit, kwaliteit en hebben een scherpe prijs. Daarnaast zal Komplett investeren in haar klantenservice zodat zij nog beter advies kan geven bij het ontstaan van problemen rond het bouwen van een PC. Aan de klanten die reeds een PC uit het PC Builder programma hebben gekocht zal Komplett de normale 2 jaar service en garantie blijven verlenen.

Daarnaast is Komplett in Nederland en Belgïe momenteel bezig met een alternatief PC-op-maat concept. Meer nieuws over dit alternatief -wat gepland voor begin 2009, volgt in een later stadium.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Kort: 7 miljoen voor ot-beveiliger Indurex, 10 miljoen voor Photon Bridge (en meer)

    Data & AI

    Kort: HPE stuurt ai naar de maan, Microsoft zet Copilot op kostenmeter (en meer)

    Outsourcing

    Proximus NXT beheert it provincie Noord-Holland

    Cloud & Infrastructure

    Apple-veiling levert zo’n 9.000 euro op

    Cloud & Infrastructure

    Pc-markt in mineur door tekorten aan geheugenchips

    Carrière

    Kort: Ad Nederlof deelt ondernemerslessen, security-incident bij Ahold Delhaize (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs