Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Lancering nieuwe CRM-software door serial entrepreneur Kevin Schuyffel

1 april 2022Data & AI

That’s CRM! is sinds deze maand de nieuwe speler op de CRM-markt. Deze software van Nederlandse bodem is ontwikkeld door ondernemer Kevin Schuyffel, nadat hij zelf de mogelijkheden en onmogelijkheden van andere CRM-systemen ontdekte.

Schuyffel is niet nieuw in het lanceren van tech-oplossingen voor ondernemers. Eerder bouwde hij That’s Mail! uit naar circa 250 klanten en 8 franchisenemers door heel Nederland.

Veel ondernemers werken met een CRM-systeem om structuur in hun werkzaamheden aan te brengen. Toch blijkt zo’n systeem vaak meer tot frustratie te leiden dan dat het de ondernemer ondersteunt. Te complex, te duur, te veel onnodige functionaliteiten of geen adequate support zijn veel gehoorde argumenten. Schuyffel ervoer dit zelf toen hij startte met ondernemen. “Daarom besloot ik zelf een CRM-systeem te bouwen. Volledig vanuit een visie van een ondernemer en niet vanuit die van een programmeur. Om andere (startende) ondernemers, freelancers en mkb’ers effectiever en met meer werkplezier te laten ondernemen.”

Eigen processen inrichten

Volgens Schuyffel kan een ondernemer met That’s CRM! eenvoudig de eigen processen inrichten. En alle taken, deals, adresboeken, notities en marketingactiviteiten vanuit één plek managen. Met een extra aanvulling die andere CRM-systemen niet kennen: het geïntegreerde nieuwsbrievensysteem met een mogelijkheid voor mailautomation. Dit alles wordt ondersteund door een Nederlands supportteam dat ook per telefoon bereikbaar is. Het betaalbare systeem voldoet aan alle regels van de Europese Privacy wetgeving (AVG).  De software-oplossing is bedoeld voor (startende) ondernemers, freelancers en mkb’ers.

Over Kevin Schuyffel

Kevin Schuyffel is een serial entrepreneur, en founder van That’s Mail!, een onderneming gespecialiseerd in e-mailmarketing (digitale nieuwsbrieven). Hij bouwde dit concept in enkele jaren uit tot 250 klanten en 8 franchisenemers in heel Nederland. Begin 2022 startte hij met de ontwikkeling van het initiatief That’s CRM!, dat na enkele maanden bouwen, sinds deze maand beschikbaar is voor ondernemers. Meer info: https://www.thatscrm.eu

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Maak kennis met digitale identiteiten

    De digitale economie groeit snel en de EU heeft strikte regelgeving ingevoerd om de veiligheid en privacy te waarborgen; in deze whitepaper ontdek je hoe digitale identiteiten deze transitie ondersteunen en wat dit voor jouw organisatie betekent.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    AchtergrondData & AI

    ISO 42001 veelbelovend als standaard voor verantwoorde ai

    Maersk containerschip in de Rode Zee
    ActueelData & AI

    Verbetering nodig bij Digitale Infrastructuur Logistiek

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    ActueelData & AI

    IBM investeert miljarden in VS

    vrouw maakt foto van fiets met ai-tool
    ActueelData & AI

    Deze ai-tool checkt de prijs van koopjes op koningsdag

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs