Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Informatica en Bull sluiten samenwerkingsovereenkomst

09 maart 2006 - 15:11ActueelGovernance & PrivacyBullInformatica
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Informatica en Bull hebben een reseller-, support- en integratie-overeenkomst getekend voor Europa, het Midden-Oosten en Afrika. Verder is er een technologische overeenkomst gesloten die inhoudt dat Informatica's PowerCenter en PowerExchange Itanium 2-oplossingen worden opgenomen in Bull's NovaScale server-familie.

Bull heeft al meerdere business intelligence-projecten uitgevoerd waarin Informatica’s producten werden opgenomen. Met de nieuwe overeenkomst kan Bull voortaan een beroep doen op ervaren consultants die data-integratie- en implementatiediensten leveren met betrekking tot Informatica-oplossingen.

Bull gaat Informatica’s PowerCenter en PowerExchange integreren in zijn NovaScale en Escala servers. Dit weerspiegelt de steeds sterker wordende vraag naar onafhankelijke softwareleveranciers in dit type architectuur. Daarnaast toont het de synergie tussen leden van de Itanium Solution Alliance, waartoe Informatica en Bull beiden behoren.

Bull zal on-going, continue supportdiensten bieden voor Informatica-oplossingen, een essentieel element in het succesvol beheren van complexe IT-infrastructuren. Bull kan hierdoor alle benodigde infrastructuur-elementen leveren en integratie- en optimalisatie-diensten aanbieden. Daarnaast kan Bull wereldwijde ondersteuning verschaffen: gebruikers krijgen toegang tot één enkel contactpunt voor alle support-vragen op het gebied van infrastructuur en gerelateerde software.

‘We zijn zeer verheugd dat we deze partnerovereenkomst met Informatica hebben gesloten,’ aldus Stéphane Delivré, business operations director bij Bull. ‘Dit is een versterking en uitbreiding van ons applicatieportfolio op het gebied van data-integratie. Het managen van datastromen is een essentieel onderdeel in de complexe, heterogene infrastructuurprojecten waarin Bull specifieke expertise biedt.’

‘Ook wij zijn zeer blij met deze samenwerking,’ zegt Erik ten Bruggencate, countrymanager voor Informatica in Nederland. ‘Bull is een grote speler in de Europese IT-sector met een uitgebreide regionale aanwezigheid en erkende expertise in de (semi-) overheidssector. Bull is dan ook in een goede positie om onze klanten te ondersteunen bij het implementeren van projecten in complexe omgevingen.’

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    AI-Impactbarometer op rood: AP eist snelle actie kabinet

    Jacob Spoelstra
    Governance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Hunted

    Overheid

    Kathmann: Stoppen migratie naar Amerikaans omzetbelastingsysteem kan nog  

    Governance & Privacy

    Kort: Gemeenten boeken weinig winst in security, VGZ verlengt werkplekcontract met OGD (en meer)

    5 grootste ot incidenten
    Security & Awareness

    Deze 5 ot-incidenten hebben de security-wereld wakker geschud

    Overheid

    Digitale autonomie en de uitbesteding applicatiediensten omzetbelasting door de Staat

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs