Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Terremark is Cisco Certified Cloud Provider-partner

08 juli 2011 - 12:03ActueelCloud & Infrastructuur
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Terremark, wereldwijd actieve aanbieder van IT-infrastructuurdiensten, is de eerste gecertificeerde Cisco Certified Cloud Provider-partner (CCCP) binnen Cisco’s Cloud Partner Programma. Dit programma is speciaal voor service providers ingericht. De deelname van Terremark onderstreept het belang dat Cisco ziet in de groeiende rol van hosting- en cloudproviders als afnemers van netwerken en netwerkdiensten.

Dankzij de deelname van Terremark in dit programma hebben klanten de keuze om Cisco’s Unified Computing System (UCS) bij Cisco af te nemen als product of als dienst. Wanneer de klant ervoor kiest Cisco UCS als dienst af te nemen, wordt Terremark ingeschakeld in het proces.

Dat Terremark hiermee een belangrijke bijdrage levert aan Cisco’s cloud-strategie,blijkt tevens uit de prijs die Cisco in de Verenigde Staten toekende aan Terremark: de United States Service Provider Cloud Offering of the Year. Daarnaast is Terremark samen met Cisco verantwoordelijk voor de IaaS-techniek achter de website van de Amerikaanse Federale Communicatie Commissie (FCC.gov). Die draait op het Terremark Enterprise Cloud platform, eveneens gebaseerd op het Cisco UCS-platform. Deze website voldoet, net als de USA.gov en Data.gov die ook worden gehost door Terremark, aan de Federal Information Security Management Act (FISMA).

Herman Oggel, President Europe van Terremark bij Terremark, zegt over de CCCP-certificering: "Cisco is een innovatieve speler wat technologie en marktbenadering betreft. Voor ons is de status een belangrijke erkenning van onze samenwerking met Cisco. Het is tevens de volgende stap op weg naar een markt waarbij de klant steeds meer de keuzevrijheid krijgt tussen verschillende gebruiksmodellen."

Marc Cox, Directeur Commercial & Small Business, Cisco: "Het Cisco Cloud Partner Programma voorziet in de behoefte om cloud-oplossingen en -diensten de bieden die optimale prestaties en ondersteuning garanderen voor onze klanten. Als Cisco Certified Cloud Provider zullen we Terremark inschakelen wanneer klanten Cisco UCS als dienst willen afnemen, en zullen we ook gezamenlijk aan marktontwikkeling doen."

Terremark maakt daarnaast gebruik van Cisco’s UCS-architectuur voor haar eigen datacenterdiensten, omdat deze architectuur het mogelijk maakt om eenvoudig te switchen tussen datacenters wereldwijd en zo disaster recovery en backups aan te bieden.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Ai-wedloop Big Tech centraal bij kwar­taal­cij­fers

    Cloud & Infrastructuur

    Datacenter in Vijfhuizen kan 9 jaar wachten op stroom

    Cloud & Infrastructuur

    Cloudsector voelt zich gepasseerd bij keuze voor StackIT [update]

    Overheid

    Kamer zet kabinet onder druk om DigiD‑contract alsnog te torpederen

    Cloud & Infrastructuur

    Space datacenters blijven voorlopig sciencefiction

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Zakelijk dipje deert KPN niet, burgerpetitie om DigiD (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs