Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Operating Systems

Double-Take Software biedt samen met Citrix versnelde bescherming van applicaties en gegevens

19 december 2007 - 12:40ActueelOperating SystemsCitrixDouble-Take Software

Double-Take Software werkt samen met Citrix aan een verbeterde oplossing voor IT-productiviteit en gegevensbescherming voor het versnellen van serverapplicaties. Double-Take Software is een Citrix Ready partner wiens oplossing werd uitgebreid met Citrix WANScaler. De geïntegreerde oplossing laat nieuwe en bestaande klanten op afstand hun zakelijke toepassingen optimaliseren en beschermen door Double-Take te combineren met Citrix WANScaler.

Deze geïntegreerde oplossing optimaliseert de kritieke gegevens van klanten en verbetert de beschikbaarheid – een vitale factor bij disaster recovery. Werknemers van klanten die gebruik maken van dit partnerschap blijven steeds op afstand verbonden in het geval van een ramp, waardoor downtime en productieverlies vermeden worden.

Double-Take biedt gepatenteerde replicatie- en failover-technologie die doorlopend en in real time veranderingen op byte-niveau registreert en die veranderingen op locale of remote servers repliceert. Citrix WANScaler voorziet bijkantoren, datacentra en mobiele medewerkers van krachtige application delivery door het elimineren van de nadelen van WAN-verbindingen over grote afstand. Samen met WANScaler versnelt Double-Take de replicatiesnelheid en beschermt het kritieke gegevens zonder beperking van de bandbreedte voor andere noodzakelijke toepassingen en zonder de toevoeging van nieuwe WAN-lijnen.

"De deelname van Double-Take Software aan het Citrix Ready Program biedt onze gemeenschappelijke klanten gemoedsrust. Ze hebben immers alle baat bij twee oplossingen van wereldklasse die elkaar aanvullen en om hun meest waardevolle bezit te beschermen," zegt David Jones, Corporate VP business development bij Citrix.

Meer over

BesturingssystemenNetworkingTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Windows 10
    Operating Systems

    Microsoft verlengt Windows 10-updates voor consumenten, bedrijven blijven betalen

    Operating Systems

    Eén iot-toestel op vijf bevat minstens één kwetsbaarheid

    Linux
    Operating Systems

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    Phishing fastfood vis
    Operating Systems

    Kort: Digitalisering overheid gaat traag, phishing by McDonald’s (en meer)

    Operating Systems

    Koepelorganisatie Linux in Nederland opgericht

    Operating Systems

    Een ai-wachter in je besturingssysteem: slim, maar ook betrouwbaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs