Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Winnaars Microsoft Health Partner Awards bekend

09 juli 2009 - 13:28ActueelSoftware & DevelopmentMicrosoft
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Microsoft Nederland heeft tijdens een feestelijk evenement de Microsoft Health Partner Awards 2009 uitgereikt.

Met deze jaarlijkse prijzen worden Nederlandse partners beloond die het afgelopen jaar bijzondere of innovatieve oplossingen op het gebied van de gezondheidszorg hebben ontwikkeld, op basis van Microsoft-technologie. De Microsoft Health Partner Awards worden uitgereikt in vijf categorieën. De winnaars van 2009 zijn Winvision, ChipSoft, Dataplus, Wortell en Performation.

De genomineerden voor de Microsoft Health Partner Awards 2009 in de verschillende categorieën:

System Integrator of the Year: Imtech, PQR en Winvision;
ISV/Solution Partner of the Year: ChipSoft, Crossing Channels en VCD;
Licensing Partner of the Year: Agile Software, Dataplus en Insight;
Innovator of the Year: Qurius, TCM en Wortell;
Rookie of the Year: Accenture, Rubicon en Performation.

De winnaars:

 

System Integrator of the Year: Winvision
Deze gedreven partner is strategisch actief op het gebied gezondheidszorg. Winvision brengt het Microsoft-platform en nieuwe technologie met grote overtuigingskracht onder de aandacht bij ziekenhuizen en zorginstellingen.

ISV/Solution Partner of the Year: ChipSoft
Een zeer stabiele speler op de markt, die inmiddels ook in België succesvol is. ChipSoft slaagt erin steeds nieuwe ziekenhuizen aan zich te binden met het nieuwe zorginformatiesysteem CS-EZIS.Net.

Licensing Partner of the Year: Dataplus
Dataplus heeft zich zichtbaar ontwikkeld als beheerder bij verschillende koepelorganisaties in de zorg. Van alle Microsoft-partners heeft Dataplus de grootste klantenkring in de zorg. In samenwerking met system integrators geeft deze partner ook advies over Microsoft-oplossingen.

Innovator of the Year: Wortell
Winnaar van de System Integrator Award in 2007 en 2008. Wortell slaagt er telkens in om op unieke manieren Microsoft-oplossingen te positioneren: bijvoorbeeld de applicaties IkPraat, Microsoft Surface en Het Nieuwe Werken.

Rookie of the Year: Performation
Ingenieursbureau Performation heeft voor de integrale informatievoorziening in ziekenhuizen de rapportageomgeving CareBase ontwikkeld. Als Microsoft Gold Certified Partner heeft Performation in het afgelopen jaar tevens diverse business intelligence-trajecten succesvol uitgevoerd.

José Strijbos, Manager Health van Microsoft Nederland, reikte de awards uit. Ze schetste de voortdurend veranderende zorgmarkt en de kunde waarmee partners hierop inspelen: "Zowel aan de kant van de klant als de leverancier zie je het zorglandschap veranderen. Het is opvallend hoeveel nieuwe partners ieder jaar weer een plek in de zorgmarkt weten te veroveren en welke innovatie bestaande partners aan de dag weten te leggen. De ongekende drive van de partners brengt echte verandering in de zorg binnen handbereik."

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    ActueelData & AI

    Kort: Innobrix wint Google-prijs, anonieme ai helpt zorg nog meer (en nog meer)

    ActueelData & AI

    Kort: ai op universiteit nu riskeert onoplosbare problemen later (en meer)

    ActueelOverheid

    Grote kwetsbaarheid Rijk bij uitval ict-dienstverlening

    ActueelData & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    ActueelZorg

    Verschuivingen in ecd-landschap ouderenzorg

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs