Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Portland introduceert nieuwe producten

30 juli 2008 - 08:25ActueelSoftware & DevelopmentPortland
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Distributeur Portland Europe kondigt de beschikbaarheid aan van een drietal producten voor e-mailverwerking, server based computing en IP-telefonie, allen gericht op gebruik in het midden- en kleinbedrijf.

Verschillende leveranciers uit het portfolio van Portland hebben belangrijke aanpassingen gedaan in hun producten of nieuwe producten geannonceerd. Hier een kort overzicht:

Alt-N Technologies maakt de introductie bekend van de nieuwste versie van zijn wereldwijd populaire MDaemon Email Server for Windows. MDaemon 10 biedt een vernieuwde gebruikersinterface en een verbeterde WorldClient webmail-interface met nog bredere ondersteuning voor mobiele toepassingen. De oplossing biedt tal van beheerdervriendelijke functies, zoals de mogelijkheid om domeinen te delen, waardoor de configuratie en het beheer van e-mail voor branchekantoren sterk wordt vereenvoudigd.

Gebruikers van Windows 2008 Server kunnen nu vanaf een locatie op afstand Windows-toepassingen en -desktops op veilige en naadloze wijze laten draaien op om het even welke Windows-, Apple- of Linux -computer. Hiervoor kunnen ze gebruikmaken van de nieuwe versie van 2X ApplicationServer for Windows 2008 Terminal Server, die beschikbaar is via http://www.2x.com/applicationserver/application-publishing.htm

3CX heeft versie 6.0 van 3CX Phone System for Windows uitgebracht. Deze nieuwe versie is gebaseerd op de bekroonde software PBX. Versie 6.0 biedt tien nieuwe topfuncties op ondernemingsgebied, zoals telefonisch vergaderen, paging en Windows Server 2008-ondersteuning. Deze tien nieuwe functies zijn slechts binnen twintig weken, met grote zorg, ontwikkeld.

Volgens Kim van Brugge, Directeur van Portland, geven de aankondigingen goed de filosofie van Portland weer. "Deze leveranciers tonen aan dat uitgebreide functionaliteit niet per sé duur hoeft te zijn. Voor Alt-N, 2X en 3CX geldt dat ze betaalbare en eenvoudige oplossingen leveren, die voorzien in de behoefte van het MKB."

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Gen-ai zet digitale transformatie in de hoogste versnelling 

    Innovatie & Transformatie

    AcICT: DUO eindelijk op goede weg met systeem bekostiging

    Software & Development

    Fortino Capital haalt investeringsfonds van 700 miljoen op

    Carrière

    Kort: ASM bouwt nieuw hoofdkantoor in Almere, Colaers terug op het oude Cegeka-nest (en meer)

    Data & AI

    Kort: Hallucineren, BAM in Droneview (en meer)

    Software & Development

    Microsoft voert valutacorrectie uit

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs