Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » IT Strategy & Transformation » Digital Transformation

Trend Micro stelt online-distributeur aan

10 juli 2008 - 13:28ActueelDigital TransformationNexwayTrend Micro

Met een nieuwe distributieovereenkomst probeert Trend Micro een grote frustratie onder resellers weg te nemen: de verkoop van software-renewals direct aan de consument. Distributeur Nexway heeft de taak consumentenoplossingen van Trend Micro online in het kanaal te zetten.

Trend Micro biedt resellers de mogelijkheid om consumentenproducten online te bestellen van Nexway. De distributeur biedt het volledige assortiment van Trend Micro Internet Security online aan in de vorm van een- of tweejarige abonnementen. Het gaat om Internet Security Pro 2008, Internet Security 2008 en Antivirus plus Antispyware 2008. De Trend Micro Internet Security-oplossingen zijn per direct beschikbaar in Spanje, de Benelux, Italië, het Verenigd Koninkrijk en Duitsland. Resellers kunnen online 24×7 consumentenoplossingen van Trend Micro bestellen en downloaden van het Trend Micro-partnerportal. 

Patrick Dalvinck (foto), regional sales director Benelux bij Trend Micro legt uit: "Nexway is Frans van origine maar actief wereldwijd. We hebben Nexway gekozen vanwege de frustratie van channelpartners: steeds meer vendoren gebruiken voor hun software oplossing online een grote Amerikaanse club. Die online distributeur gaat in plaats van aan channelpartners rechtstreeks aan de consument verkopen. Deze frustratie hoorde ik onmiddellijk toen ik in november begon: Waar zit mijn marge als een consument online kan renewen?"

De distributieovereenkomst is onderdeel van de complete Europese strategie van Trend Micro. Dalvinck: "Dit is een extra distributiekanaal: de mkb-beveiligingsproducten van Trend Micro zijn ook nog steeds beschikbaar via de bekende distributeurs."

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Eén reactie op “Trend Micro stelt online-distributeur aan”

    1. thomas groen schreef:
      10 juli 2008 om 17:21

      Beste Kaspersky, ik denk dat eraan jullie strategie wat ontbreekt om je te richten op Symantec. Kijk de strategie van Trend Micro die pakt gewoon een nieuwe markt.

      Patrick Dalvinck weet alles van Symantec en ziet dit als een betere mogelijkheid om geld te maken.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Digital Transformation

    Waarom leren in digitale transformaties fundamenteel verandert

    Digital Transformation

    Kort: Tikkie deelde lintjes uit op Koningsdag, Zsolt Szabó adviseur van Accenture (en meer)

    Digital Transformation

    Kabinet trapt af voor slagvaardigere overheid

    Digital Transformation

    FME slaat alarm: digitalisering in mkb blijft achter  

    Digital Transformation

    Spoelstra Spreekt: Succes

    Google Big Tech
    Digital Transformation

    Liberty Global tekent deal met Google Cloud

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs