Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Novell ziet interesse in PlateSpin toenemen

06 augustus 2010 - 08:31ActueelWerkplek & BeheerNovell

Novell merkt dat verschillende partners, zoals resellers en consultants, vaker de virtuele PlateSpin-oplossingen verkopen. Dat komt mede door de consolidatie in datacenters en de groei van virtuele omgevingen die gebaseerd zijn op VMware, Microsoft en Citrix die beheerd moeten worden.

PlateSpin, verkrijgbaar via Tech Data/Azlan, is een oplossing voor een optimale flexibiliteit van besturingssystemen tussen virtuele en fysieke omgevingen. Dit zegt Mark-Peter Mansveld, partner sales director van Novell Benelux. Hij zegt dat de technologie van het overgenomen PlateSpin meer in trek komt. ‘De technologie van PlateSpin biedt de mogelijkheid om snel en eenvoudig de workload vanuit besturingssystemen, applicaties en data geheel automatisch te verplaatsen tussen fysieke servers, virtuele machines en imagebestanden. De virtuele machines die door PlateSpin worden aangemaakt draaien op oplossingen van VMware, Microsoft, Citrix en ondersteunen zowel Windows als Linux besturingssystemen.’

Inmiddels heeft Novell 43 PlateSpin Silver Partners die PlateSpin integreren in VMware-, Microsoft- en Citrix-omgevingen. Dat zijn partijen zoals Conclusion, Squire (nu onderdeel Kender Thijssen), PQR en VX Company. Mansfeld: ‘Vaak wordt PlateSpin ingezet voor consolidatie en virtualisatie van datacenters of ter ondersteuning van voor desktopvirtualisering, dat langzamerhand interesse krijgt bij bedrijven. Wij proberen uiteraard bij de verkoop Suse Linux te propositioneren, waaronder de Suse Appliance Toolkit. Deze maakt het voor ondernemingen en isv’s gemakkelijker om appliances te ontwikkelen en te onderhouden.’

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Xerox wint tender grafische dienstverlening Rijk, VNG rondt weerbaarheidstraject af en de elf grootste tenders van het vierde kwartaal 2025

    Carrière

    Scott Adams, bedenker van Dilbert, overleden

    Werkplek & Beheer

    Einde support voor Office 2021 nadert snel: verhoogd risico bij niets doen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Grote regionale verschillen in cloudsubsidies, Main Capital koopt IQ Messenger (en meer)

    investeringen overname
    Security & Awareness

    Kort: EyeTi lijft Azerty, Uni Systems bouwt EU-breed cyberrapportagesysteem (en meer)

    Laptop in brand
    Werkplek & Beheer

    Van incident naar impact: waarom ‘dex-it’ strategisch maakt

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs