RaamProducts, specialist op het gebied van Enterprise Content Management (ECM) oplossingen, organiseert op 15 en 16 september de eerste Digitech Systems Conference voor Europese partners. De conferentie vindt plaats in het Hampshire Golfhotel – Waterland te Purmerend. Een belangrijke insteek van de bijeenkomst is om partners door middel van workshops, lezingen en contact met andere partners nieuwe informatie en ervaring op te laten doen; onder meer over ECM-oplossingen via de Cloud.
Om succesvol te zijn in de zakenwereld, is het van groot belang om over de juiste ervaring en informatie te beschikken. Daarom organiseert RaamProducts de eerste Digitech Systems Conference voor al haar Europese partners. Tijdens deze bijeenkomst worden er verschillende lezingen en workshops gegeven op het gebied van Digitech Systems, PaperVision, het SaaS-product ImageSilo en de ECM-markt.
"Kenmerkend voor alle toepassingen is dat ze als SaaS of via ‘de cloud’ zowel door service providers als ‘in huis’ kunnen worden ingezet", zegt Lion Tokkie, directeur van RaamProducts. "Bijvoorbeeld de toepassingen van Digitech Systems zijn in Amerika al breed geaccepteerd. Ook in Europa blijkt veel belangstelling te zijn."
Naast deze workshops en lezingen wordt tijdens de conferentie frevvo Live Forms geïntroduceerd, een innovatieve internettoepassing voor het eenvoudig verzamelen van informatie via het web. frevvo is de business partner voor dynamische formulierverwerking in SaaS- en lokale oplossingen.
Tevens biedt de conferentie een uitgelezen kans om in contact te komen met zowel het management van frevvo als van Digitech Systems en RaamProducts.