Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Tjechisch Unicorn opent kantoor in Nederland

12 september 2014 - 13:29ActueelFinanciële dienstverlening
Henk Boot
Henk Boot

De Tjechische dienstverlener Unicorn Systems heeft een vestiging in Arnhem geopend. De onderneming realiseert in Nederland enkele omvangrijke it-projecten, met name in de energiesector.

Tot hun grootste klanten behoren de energiebedrijven TenneT, BritNed en APX-Endex. De verwachting is dat de Nederlandse vestiging van Unicorn Systems geleidelijk uitbreidt naar dertig seniore ict-specialisten, die worden ingezet bij het realiseren van ict-projecten in West-Europa. Dit gebeurt in samenwerking met de ontwikkelingscentra van Unicorn Systems in Tsjechië, Slowakije en Oekraïne. Naast de energiesector en nutsbedrijven is Unicorn Systems van plan zich via het filiaal in Nederland ook te gaan richten op de realisatie van ict-projecten voor banken en verzekeringsmaatschappijen.

Unicorn Systems realiseert met behulp van vijf ontwikkelingscentra in Tsjechië en twee andere in Slowakije en Oekraïne projecten in heel Europa. Met de recent geopende tak in Nederland dichter bij zijn klanten in West-Europa zitten en kan er beter worden gereageerd op hun behoeften.

Jan Konrád, international services director van Unicorn Systems, maakt geen geheim van de ambities: ‘De vestiging in Nederland is de eerste activiteit van Unicorn Systems in West-Europa. In de toekomst willen wij het netwerk van filialen verder uitbreiden, zodat wij in alle Europese regio’s onze klanten lokale ondersteuning kunnen bieden, de realisatie van de projecten effectiever maken en de handelsactiviteiten kunnen intensiveren.’ 

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Hoe krijgen we weer grip op cloud-kosten?

    De enorme toename van public cloud gebruik binnen organisaties zorgt voor uitdagingen in de relatie tussen IT en Finance. Samen zijn ze de grip op de cloud-kosten kwijtgeraakt.

    Computable.nl

    Cybercrime Trendrapport 2024

    Een uitgebreide paper over de nieuwste bedreigingen en ruim 50 best-practices in beveiliging.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: TU/e lanceert nieuw high-tech-onderzoeksinstituut, veel minder cyberincidenten in Nederland (en meer)

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Kort: Mollie komt met betaalterminal Tap, Orange Quantum Systems schaalt quantumtesten op (en meer)

    ActueelSoftware & Development

    Kort: 10 miljoen voor Wuunder, TCS kennispartner verzekeraars, Frans factuurplatform naar Benelux (en meer)

    ActueelData & AI

    Kort: Salesforce koopt alsnog Informatica, datacenters openen deuren voor publiek (en meer)

    Stokje doorgeven
    ActueelCarrière

    Kort: Ceo Rosado van Outsystems doet stap terug, Kwetsbaarheidsdatabase EUVD ziet licht, Rabobank Pensioenfonds in zee met AZL (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Spoelstra Spreekt: Geld genoeg

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs