Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Oracle

Oracle biedt nieuwe cloudapplicaties voor retail

19 januari 2015 - 10:43ActueelCloud & InfrastructuurMicrosOracle
Annemiek Sprado
Annemiek Sprado

Oracle gaat retailers ondersteunen bij het verbeteren van hun it-omgeving en komt met Oracle Retail 14.1. De nieuwe release biedt een groter aanbod van retaildiensten uit de cloud. De nieuwe software komt voor uit de overname van Micros Systems, die Oracle halverwege 2014 deed.

Oracle gaf Forrester Consulting de opdracht om onderzoek te doen naar marketingbeleidsmakers wereldwijd. Het wilde de marketingontwikkelingen vanuit diverse sectoren in kaart brengen en er werd specifiek uitgezocht wat de impact van best-practices voor moderne marketing op de business is. Uit die studie bleek dat retailers koploper zijn in het gebruiken van moderne middelen zoals datamanagement, gedragsmonitoring en marketingintegratie.

Endless Aisles

Behalve marketingapplicaties biedt Oracle de retailsector ook applicaties die ondersteunen in voorraadbeheer, forecasting, compliancemanagement, ordermanagament en personeelsbeheer. De combinatie van diverse applicaties moet bijdragen aan een maximaal businessresultaat voor de gehele retailbranche.

De softwaregigant speelt met Oracle Retail 14.1 in op de huidige complexe eisen van de consument en biedt functionaliteiten die digitale en fysieke kanalen met elkaar verbinden zodat interacties en transacties ongeacht tijd, locatie of device kunnen plaatsvinden. Met de functie Endless Aisles kunnen consumenten aankopen doen precies zoals zij dit willen, terwijl winkelmedewerkers (mobiel) de juiste informatie krijgen die ze nodig hebben om de verkoop te doen slagen.

Meer over

Business IntelligenceConsulting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Oracle betaalt 4,6 miljard voor Micros Systems

    5G
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Oracle ondersteunt cloud- en 5G-onderzoek

    Reinier van Grieken, nov 2013
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Oracle: Focus op licenties is grootste gevaar

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs