Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Studytube doet Springest over aan Archipel Academy

15 augustus 2023 - 13:40ActueelCarrièreStudytube
Alfred Monterie
Alfred Monterie

Studytube verkoopt Springest, een marktplaats met meer dan 300.000 cursussen en trainingen van meer dan 8.000 verschillende opleiders, door aan branchegenoot Archipel Academy (intermediair voor opleidingen). Het online leerplatform uit Amsterdam nam Springest een jaar geleden over, maar neemt daar nu alweer deels afscheid van.

Het merkrecht, personeel en het platform belanden bij de snelgroeiende Archipel Academy van ondernemer Omar Zakaria Fouab. Studytube, een bedrijf van de in Iran geboren Homam Karimi, splitste wel eerst het klantenbestand. Een deel van de klanten, waaronder BAM, Eneco, Holland Casino en Essent, gaat naar het Studytube leerplatform. Andere klanten waaronder Achmea, Volksbank, T-Mobile, Vattenfall, Aegon, NS, Stork, PostNL en Siemens, blijven op het Springest-platform. 

Studytube en Archipel Academy verklaren de overdracht uit een strategische heroriëntatie. Beide organisaties groeien snel, hoewel de oorlog in Oekraïne Studytube niet ongemoeid laat. Tot voor kort bestond bijna de helft van het personeel uit ontwikkelteams in de zwaar getroffen stad Charkov. De overdracht van Springest heeft volgens de betrokken bedrijven geen directe invloed op de dienstverlening van de marktplaatsen van Springest, Studytube dan wel Archipel Academy. 

Conslusion

Archipel Academy uit Zaltbommel, een spin-off van opleider Schouten & Nelissen, breidt met de overname haar leeraanbod sterk uit. Daarnaast zal het Europese aanbod en de al bestaande Springest infrastructuur in onder andere Duitsland, het Verenigd Koninkrijk en Scandinavië Archipel Academy in staat stellen om haar marktplaats uit te breiden.

Ruim een jaar geleden nam Archipel Academy van het Utrechtse Conclusion het bedrijfsonderdeel ‘learning services’ over. Met deze acquisitie verdubbelde het bedrijf uit Zaltbommel zijn inkoopkracht

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Cloud-soc stelt nieuwe eisen aan teams, tools en processen

    Michael Teichmann
    AchtergrondCarrière

    Topmanager onderschat digitale dreiging schromelijk

    Fiod
    ActueelCarrière

    FIOD verhoort Rodeo-oprichter Vos

    Klantcontact met ai
    OpinieData & AI

    Technologie (ook ai) is geen doel, wat telt is wat je er mee doet 

    Reza Sarshar
    Awards NieuwsCarrière

    Dit vindt de jury van belang bij de categorie MKB van de Computable Awards!

    Happy IT'er
    AchtergrondCarrière

    Detachering krijgt eigen cao: meer zekerheid voor it-professionals

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs