Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

NEC Philips en StartReady actief in mkb

20 april 2009 - 13:103 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurNEC Nederland BVStartReady
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

NEC Philips Unified Solutions en StartReady gaan samenwerken op het terrein van Microsoft Unified Communications. Beide bedrijven kondigden vandaag een strategische samenwerking op dit gebied voor de Nederlandse markt aan.

NEC Philips Unified Solutions en StartReady gaan samenwerken op het terrein van Microsoft Unified Communications. Beide bedrijven kondigden vandaag een strategische samenwerking op dit gebied voor de Nederlandse markt aan.

De oplossingen en diensten van StartReady, leverancier en ontwikkelaar van toepassingen waarmee het implementeren van Microsoft-oplossingen wordt vereenvoudigd en versneld, maken het de channel partners van NEC Philips mogelijk om op Microsoft OCS gebaseerde implementaties efficiënter en goedkoper uit te voeren. Hiermee wordt voor bedrijven de drempel verlaagd om deze nieuwe communicatievormen in te voeren.

Appliances van StartReady voor Unified Communications integreren hard- en software én beheer tot één eindproduct dat snel en eenvoudig in gebruik te nemen is In deze geïntegreerde oplossing, die naadloos aansluit op de communicatieplatformen van NEC Philips, zijn ook installatie, configuratie, beheer en desgewenst ook de Microsoft licenties opgenomen. Met deze integratie kan met behulp van de OCS 2007 Communicator de telefoon aangesloten worden op een bedrijfstelefooncentrale (Remote Call Control) en kan de Communicator zelfs een softphone worden (zogenaamde Dual Forking).

De belangstelling van bedrijven voor het nieuwe werken en daarmee ook voor Microsoft Office Communications Server 2007 R2 (OCS 2007) groeit nog steeds. De kosten van implementatie zijn echter voor veel kleinere en middelgrote organisaties vaak een belemmering. Door gebruik te maken van de oplossingen van StartReady wordt de implementatie dusdanig efficiënt dat besparingen tot wel 45% op implementatiekosten mogelijk zijn. Hiermee wordt UC voor veel bedrijven een stuk bereikbaarder.

Bereikbaarheid en beschikbaarheid (‘presence’) van medewerkers binnen organisaties wordt steeds belangrijker. Het samenbrengen van de verschillende communicatiemiddelen kan deze bereikbaarheid en beschikbaarheid optimaliseren doordat medewerkers ongeacht tijd en plaats via de communicatiemiddelen waar zij op dat moment de voorkeur aangeven, bereikt kunnen worden. Telefonie wordt daarbij geïntegreerd met Outlook/Exchange en andere communicatie- en samenwerkingsplatformen. Microsoft OCS ondersteunt deze integratie en StartReady maakt OCS nu ook bereikbaar voor eindklanten in het MKB.

"Wij zijn de samenwerking met StartReady om een aantal redenen gestart", stelt Tonko Wedda, Regional Managing Director Benelux en Frankrijk van NEC Philips. "Voorop staat dat wij – evenals onze partners – enthousiast zijn over de oplossingen van StartReady omdat zij Microsoft OCS bereikbaar maken voor het MKB. Maar daarnaast zien wij de samenwerking ook als een logische stap voor onze partners om hun expertise en kennis op IT vlak verder te verrijken en verbreden. Samenwerken met StartReady op het gebied van training en kennisdeling geeft ons portfolio en onze partners een extra impuls".

Lucas Wensing, CEO van StartReady vult aan "Het partnerschap met NEC Philips betekent dat wij, beiden vanuit ons eigen kennisdomein, de toegevoegde waarde die de partners van NEC Philips aan hun eindklanten bieden, vergroten. Juist voor complexe implementaties van Unified Communications is deze vorm van kennisdeling een voorwaarde om projecten te doen slagen. Gezamenlijk steunen wij het kanaal van NEC Philips om succesvol te zijn en een groter deel van de markt te kunnen bedienen."

 

Meer over

BesturingssystemenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.

    Datagedreven integrale aanpak van complexe casuïstiek in het sociaal domein (Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.)
    Pijl naar rechts icoon

    osapiens

    Hoe Solo midocean van duurzaamheidsregels een groeikans maakt (Osapiens)
    Pijl naar rechts icoon

    AI Flitsmeester

    Interactieve flitskaarten (AI Flitsmeester)
    Pijl naar rechts icoon

    AgentsLab

    AgentsLab
    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    Genesys Cloud Agentic Virtual Agent powered by LAMs (Genesys Cloud)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    EDIC EU digitaal
    Werkplek & Beheer

    Euro-Office gelanceerd als alternatief voor Microsoft Office

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Dashboard Rekenkamer biedt blik op overheid, Xebia sluit Europees pact met OVHcloud (en meer)

    10 regels voor ot
    Cloud & Infrastructuur

    10 vragen over de regels voor ot

    DeepL
    Data & AI

    Duitse DeepL stapt over naar AWS

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Equinix maakt scholieren warm voor datacenters, Paul Brainerd overleden (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    ASML sleept megadeal SK Hynix binnen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs