Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

e-office kiest Sybase iAnywhere

16 april 2009 - 19:12ActueelCloud & InfrastructuurE-officeSybase
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

e-office, een internationale mobility specialist, en Sybase iAnywhere gaan strategisch samenwerken voor het apparaatonafhankelijk mobiel toegankelijk maken van bedrijfsprocessen.

Vanuit haar kantoor in Houten levert e-office bedrijfsbrede oplossingen voor mobiel werken, in nauwe samenwerking met de telecomleveranciers KPN, Vodafone, T-Mobile en Mobistar. Om te anticiperen op de toenemende vraag naar apparaatonafhankelijke oplossingen, sloot e-office een strategische samenwerking met Sybase iAnywhere voor mobiele middleware en ontwikkeltools. In de aanloop daartoe heeft DHV, onderdeel van de DHV Group, een wereldwijd opererend consultancy en ingenieursbureau, de gezamenlijke oplossing van beide partners geselecteerd om overal mobiel te kunnen werken.

Sinds de start in 1991, heeft e-office zich gespecialiseerd in het optimaliseren van (mobiele) bedrijfsprocessen en de communicatie binnen organisaties, gebaseerd op de technologie van IBM en Microsoft. "Met de mobiele software van Sybase iAnywhere kunnen wij apparaat-onafhankelijk mobiele oplossingen ontwikkelen, implementeren en beheren", zegt Thierry Lammers, oprichter en directeur van e-office mobile. Klanten willen altijd en overal kunnen werken. Als ‘RIM Certified Partner’ ontwikkelen en implementeren wij mobiele oplossingen voor de BlackBerry smartphones. Door de toenemende vraag naar support voor Apple’s iPhone, de recent geïntroduceerde Google (Android) telefoons en het grote aantal Windows Mobile en Symbian gebaseerde smartphones, hadden wij een apparaatonafhankelijk platform nodig. Wij zijn ervan overtuigd dat Sybase iAnywhere de beste mobiele middleware en tools in de markt levert, zoals Mobile Office met de Business Process Widgets en Afaria".

"e-office is één van de meest succesvolle leveranciers van mobiele oplossingen in de Benelux, met veel strategische telecomprovider relaties en grote klanten", zegt Patrick Balleur, Territory Account Manager van Sybase iAnywhere. "Via deze samenwerking versterken wij onze toegang tot de Benelux-telecommarkt aanzienlijk. Als eerste resultaat verheugt het ons dat één van de grootste consultancy en ingenieursbureaus in Nederland, DHV B.V., besloten heeft om onze gezamenlijke mobiele oplossing te implementeren". "Wij hebben Sybase iAnywhere gekozen omdat het een goed beheerde en beveiligde diversiteit ondersteunt, in een productieve werkomgeving waar individuele voorkeur en flexibiliteit van significant belang zijn, zegt Vic Prins, managing director DHV.

 

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Cloudsecurity als fundament voor groei

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Bright Access versterken glasvezelnetwerk op bedrijventerreinen

    Krimp groei
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Fintech snel minder populair, Centric neemt Groupcard niet over (en meer)

    Joost Smit
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden zet Google Cloud in

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs