Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Markzware kondigt de release van MarkzTools voor QuarkXPress 8 aan

08 april 2009 - 12:03ActueelWerkplek & BeheerMarkzware

Markzware (www.markzware.com), speler in de ontwikkeling van preflight-, data extractie- en conversiesoftware lanceert vandaag een upgrade voor haar hoog gewaardeerde programma, MarkzTools v8 voor QuarkXPress 8. MarkzTools is een XTensie die wordt gebruikt om, samen met andere zeer bruikbare functies, te voorkomen dat QuarkXPress documenten beschadigd raken.

MarkzTools is een zeer gebruiksvriendelijke XTensie die uitstekende resultaten biedt en is door het bieden van conversie, reparatie van beschadigde documenten en het voorkomen van het opnieuw opmaken van documenten een zeer goede investering. Deze voordelen zullen een drastisch positieve impact op uw dagelijkse productie hebben" zei Mary Gay Marchese, hoofd Public Relations bij Markzware. Marchese vervolgt: "MarkzTools is tijdbesparend op de momenten dat het er op aan komt en u te maken heeft met een beschadigd document. Het spreekt voor zich dat dit gereedschap een must is op elke computer."

MarkzTools stelt u in staat het Quark document dat u opslaat automatisch te verifiëren waardoor u direct de garantie heeft dat het document veilig is. Verder kunt u met MarkzTools speciale tijdelijke bestand documenten herstellen die beschadigd zijn geraakt tijdens het proces van opslaan.

In het geval van een zwaar beschadigd document waarvan de layout niet kan worden gerepareerd, kan de Extraheer Tekst functie wellicht nog tekstblokken veilig stellen.

De Grijze Voorvertoning functie stelt u in staat de full color voorvertoning van foto’s in grijswaarden weer te geven waardoor de bestandsgrootte van uw bewaarde document enorm afneemt.

MarkzTools 8 converteert ook bewaarde documenten naar Quark 6 of Quark 4 en kan ook geopende documenten direct converteren naar deze formaten.

Prijs en beschikbaarheid:
Markzware’s MarkzTools v8 is beschikbaar via locale resellers in Europa, het Midden-Oosten en Afrika, welke u vindt via: http://www.markzware.com/resellers. De prijs voor de eindgebruiker is 199 Euro en een upgrade van MarkzTools v6 en v7 kost 99 Euro. Voor meer informatie gaat u naar: http://www.markzware.com-europe.com

 

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Van Amsterdam naar wereldwijde impact:...

    Elastic is inmiddels een wereldspeler in search, observability en security, maar het verhaal begint verrassend dichtbij: in Amsterdam. Daar werd het bedrijf in 2012 opgericht, op basis van een simpel...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst afwerend tegenover Microsoft-alternatieven

    Data & AI

    Van ai-hallucinaties naar governance: de opdracht voor it

    Cloud & Infrastructuur

    Hof draait schadevoorschot terug in backup-zaak Hallo en Blok

    Overname Samenwerken Fusie
    Security & Awareness

    Kort: Forse investeringen in Duna, overname Duncker & Munnikhuis door Futureproof Group (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Wat meldkamers ons leren over kritische it

    Cloud & Infrastructuur

    KPN tevreden over boekjaar 2025

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs